TANITIM
Giriş Tarihi : 21-12-2019 11:51

Saçların bakımında Wax !

Saçların bakımında kullanılan tüm ürünler oldukça önemlidir.

Saçların bakımında Wax !

Saçların bakımında kullanılan tüm ürünler oldukça önemlidir. Hem erkekler için hem de kadınlar için ortaklaşa da kullanılan pek çok saç bakım ürünü mevcuttur. Bu ürünler içerisinde çeşitleri de mevcuttur. Saç jölesinin bir değişik çeşidi olan waxlar, jöle modellerine oranla daha katıdır ve daha beyazdır. Yalnızca beyaz rek içeriğine sahip olan çeşitler sayesinde, saçta oldukça katı bir görünüm sağlar.

Wax Çeşitleri

Saç jölesine oranla daha katı olan wax çeşitleri,saça sürüldüğü an beyazlığını gösterir. Ancak kısa süre içerisinde beyazlık saçtan uzaklaşır ve eriyerek doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Kullanımı oldukça kolay olan waxlar, tıpkı krem gibi saça sürülür. Ele yayılarak sürülebileceği gibi direkt olarak saça da sürülebilen bu çeşitler, saçların gün boyu sert kalmasını sağlar.

Wax Çeşitleriyle Saça Şekil Verin

Wax çeşitleriyle saça şekil verebilirsiniz. Böylece ister günlük olarak isterseniz de özel günlerde saçlarınızı dilediğiniz şekle sokabilirsiniz. Tüm saç bakım ürünleri ve jöle çeşitleri en uygun fiyatlarla adresinde mevcuttur.