TANITIM
Giriş Tarihi : 17-11-2020 14:56

Ryan Babel ve Diagne Karşılaştırması

Futbol yazarı Ali Ece, Fenerbahçe ve Sivasspor maçı sırasında Ryan Babel'in performansı hakkında bir yorum yaptı ve bu performansı Diagne'nin performansı ile karşılaştırdı.

Ryan Babel ve Diagne Karşılaştırması

Ryan Babel, maçın 11 kişilik kadrosunda yer almıştı ve performansı ile herkesin beğenisini kazandı. Maçın son dakikalarına kadar oynayan Babel, son dakikalarda maçtan ayrıldı ve onun yerine Diagne girdi. Ryan Babel oynadığı süre boyunca gol atmadı ama çok başarılı bir oyun sergiledi. Gazetemiz yazarlarından Ali Ece, TRT Spor'da yayınlanan bir programa katıldı. Programda yorumculardan birisi olan Ali Ece Ryan Babel ve Diagne'yi karşılaştırırsak bunu kesinlikle Babel'in kazanacağını söyledi. 1xbet sayesinde herkes kazanıyor.

Sadece Kendi Oyununa Konsantre Oluyor

Ali Ece'ye göre Ryan Babel tamamen kendi gol atmasına konsantre olabilen başarılı bir oyuncu. Beşiktaş'ın maçta öne geçmeye başladığı zaman yoğun bir baskıya maruz kaldı. Bu baskı sırasında kaleci Fabri topu her zaman Cenk ve Babel'in ayaklarına gönderiyordu. Ali Ece Babel'in kendisine atılan bütün topları tutmayı başardığını vurguladı. Fatih Terim'in Babel'le ilgilenme sebebinin de bu performansı olduğunu söyleyen Ece, Babel ve Diagen arasında bir seçim yapmak zorunda kalınırsa bu seçimi kesinlikle Babel'in kazanacağını söyledi. Mesele performans ve de teknik zenginlik ise Babel'in açık ara Diagne'nin önünde olacağını da belirtti. 1xbet giriş yapın ve şansınızı arttırın.