GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-06-2022 20:24

''Rizespor, Süper Lig'e geri dönecektir''

Çaykur Rizespor'un Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, takımının Süper Lig'e geri döneceğini söyledi.

''Rizespor, Süper Lig'e geri dönecektir''

Çaykur Rizespor'un Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, takımının Süper Lig'e geri döneceğini söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını başlayan Çaykur Rizespor’da, Teknik Direktör Korkmaz, antrenman öncesinde soruları yanıtladı.

Korkmaz, geçen sezon tamamlanmadan yeni sezon planlamasını yapmalarına rağmen transferlerde geç kalındığını söyledi.

Her şeye rağmen yapılacak yeni takviyelerle hedeflerinin Süper Lig’e çıkmak olduğunu ifade eden Korkmaz, ''Geçen sezon yapılan hataların tekrarlamamak adına biz bu sezonun planlamasını yaptık. Benim acizane fikrim kongreler neden haziran sonunda yapılır? Bunu anlamış değilim. Geçen sene Tahir başkanın başına geldi, bu sene yeni başkanın başına geldi. Mayıs sonunda olsa herkes organizasyonunu daha rahat yapar. Ama haziran sonunda olduğu zaman bazı şeyler geç kalıyor.'' dedi.

19.jpg" />

Korkmaz, geçen sezon Göztepe maçının ardından transferleri, tüm planlamayı yaptıklarını, ancak kongre sürecinden ötürü sorun yaşadıklarına işaret ederek, ''Bir toplantı yaptık. Verdiğimiz rapor doğrultusunda bugünden itibaren girişimlerde bulunulacak. İnşallah en kısa zamanda bu transferler hallolacak. 1 Temmuz’a kadar buradayız. Ardından Erzurum’a kampa gideceğiz. İnşallah bu sürede transferler yetişir.''  diye konuştu.

Her mevkii için oyuncu alınmasını istediklerini aktaran Korkmaz, şunları kaydetti:

''Özellikle yerli oyuncular üzerinde duruyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Başkan İbrahim Turgut ile güzel bir görüşme gerçekleştirdik. Bu samimiyeti devam ettireceğiz. Tabii ki Rizespor’un layık olduğu yer Süper Lig’dir. Oraya çıkmak için hazırlıklarımızı, planlamamızı yapıyoruz. İnşallah gerekli transferleri de yapacağız.''


Hibya Haber Ajansı

AdminAdmin