TANITIM
Giriş Tarihi : 28-04-2021 17:24   Güncelleme : 28-04-2021 17:25

Premier Lig Salı Günü Maçları

Salı akşamı League One ve League Two'da iki terfi ve bir küme düşme olabilirken, Rotherham Şampiyonada hayatta kalma avına devam ediyor.

Premier Lig Salı Günü Maçları

Burada, sizi salı gecesinin tüm permütasyonlarının yanı sıra başka bir yerde oynanan bazı büyük oyunlara götürüyoruz ...

 

Salı gecesi Şampiyonada yükselme veya küme düşme yok, ancak masanın dibine yakın bir yerde büyük bir oyun var ve Rotherham ellerinde sondan bir önceki maçları için Brentford'a giderken diğer birçok kulübün göz kulak olacağı bir yer var

Millerler masada 22. sıradalar, Derby'den dört puan ayrıldılar ve bir galibiyetle Rams'ın bir noktasına gidebilirler, bu da bizi küme düşme savaşında tribün bitişine doğru yola çıkarır. Sheffield çarşamba günü, Redwin Rotherham ve Huddersfield ile aynı seviyelerde sekiz puan açık olan ancak henüz ormanın dışında olmayan izleyecek.

Peterborough, 2013'ten bu yana Şampiyonaya ilk dönüşlerini mühürlemenin eşiğinde ve salı akşamı Doncaster'ın evinde galibiyet bunu yapmak için yeterli olacak.

Posh, saat 19: 45'te başlıyor ve oyunu bitmeden terfi ettirilebilir, ancak eğer Sunderland evinde Blackpool'a karşı kazanamazsa ve Lincoln Shrewsbury'de (her ikisi de 7pms) kaybederse.

Lincoln kazanamazsa bir beraberlik yeterli olurken, Sunderland kazanamazsa ve Lincoln kaybederse bir yenilgi de sorun olmaz.

League One'da büyük playoff ve küme düşme çatışmaları ...

Henüz kesin bir karar vermemiş olabilirler, ancak salı akşamı League One'da akşam 7'de başlayacak başka büyük maçlar da var ...

Blackpool , dönüşte iki kaybetti ve playoff'lardaki yerini korumak umuduyla Sunderland'a gitti. Portsmouth (yedinci sırada) ile puan bakımından aynı seviyedeler, ancak Pompey'de ellerinde bir oyun ve Charlton'un iki puan önünde.

Portsmouth Accrington'u ziyaret eder, Charlton ise Crewe'yi ağırlar.

Rochdale , AFC Wimbledon'a doğru ilerlerken beş puanlık güvende . Bir galibiyet hayatta kalma şanslarını büyük ölçüde artıracaktı, yenilgi ise onları iki oyunla küme düşmenin eşiğine getirecekti. Bu arada Dons, bir galibiyetin daha gelecek sezon için Lig 1'deki yerini garanti edeceğini biliyor.