TANITIM
Giriş Tarihi : 27-04-2021 00:26

Polisan kansaı x1 art hobi serisi ile objelere sanatsal okunuşlar

Yüksek üretim kapasitesi ve inovatif ürün yelpazesi ile dikkat çeken Polisan Kansai Boya, şimdi de hobi boyaları ile gülümseten çözümler sunmaya ve hayata renk katmaya devam ediyor. Konuya ilişkin basın bültenini ve görselleri ekte değerlendirmenize sunarız..

Polisan kansaı x1 art hobi serisi ile objelere sanatsal okunuşlar

Polisan Kansai Boya'nın yenilikçi ve pratik X1 Art Hobi Boyaları ile ahşap sandalyelerden kapılara, çocukların oyuncaklarından metal resim çerçevelerine kadar birçok obje ve eşyaya sanatsal dokunuşlar katabilir, yeni bir hobi edinirken evinizin enerjisini tazeleyebilirsiniz.

Dünyada ilk 10’da yer alan Japon dev boya üreticisi Kansai Paint ile 2016 yılında yaptığı ortaklıkla gücüne güç katan, yüksek üretim kapasitesi ve inovatif ürün yelpazesi ile dikkat çeken Polisan Kansai Boya, şimdi de hobi boyaları ile gülümseten çözümler sunmaya ve hayata renk katmaya devam ediyor. 

Herhangi bir ustalık gerektirmeden hayalinizdeki rengi istediğiniz objelere kolayca uygulamanıza olanak sağlayan Polisan Kansai Boya X1 Art Hobi Boyaları ile mutfak dolaplarının, sandalye ve masaların, metal ve cam objelerin rengini kolayca yenileyebilir, hatta çocuğunuzun yıpranan oyuncaklarını yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan serideki ürünler kokusuz ve su bazlı olduğundan sağlıklı bir seçenek sunuyor, çocuklara ve evde yaşayan hayvanlara zarar vermiyor.

Hayalinizdeki renkleri istediğiniz her objede görmenize olanak sağlayan seri zengin renk seçeneğine sahip. Şeker pembeden fıstık yeşiline, turkuazdan turuncuya 200'e yakın renk seçeneği sunan X1 Art Hobi Boyaları, cam, metal, ahşap gibi her türlü yüzeye uygulanabilirken kokusuz ve su bazlı olması özelliğiyle de öne çıkıyor. Çocukların kullanımına da uygun olan, damladığında veya sıçradığında ıslak bez ile silinerek kolayca temizlenen X1 Art Hobi Boyaları serisinde geniş renk seçenekleri sunan Multisurface ve vernikli boyaların yanı sıra beş adet de vernik yer alıyor. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı