TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 28-02-2020 08:23

Pilot Kalem Renkleri

Özelikle iş yerlerinde ve kurumsal firmalarda kullanılan kalem türü olan pilot kalem, renk seçenekleri açısından kısıtlıdır.

Pilot Kalem Renkleri

Siyah, lacivert ve kırmızı olarak satışa sunulmuştur. Aynı zamanda bu kalemlerin uzun süre kullanımları söz konusu olduğundan ayrı olarak satılan mürekkeplerini de satın almak mümkün olmaktadır. Bu mürekkeplerin doldurulması oldukça kolaydır. Pilot kalem alırken mutlaka kontrolleri yapılmalıdır. Uzun süre bekleyen pilot kalem akarak etrafa mürekkeplerini bulaştırabilir. Bunun önüne geçmek için kalemleri uzun süre ters tutulmaması gerekmektedir.

Pilot Kalem Çeşitleri

Bu kalemlerin uzun süre kullandıktan sonra uç kısımlarının yıprandığı gözlemlenmiştir. Bunun için bastırmadan hafif hareketler ile yazım yapılmalıdır. Pilot kalem çeşitleri çok fazla olduğundan piyasa da kalitesiz ürünler ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bunu anlayabilmek adına mutlaka kutusunda özel olan kalemler tercih edilmelidir. Aynı zamanda bu kalemlerin metal ya da kalın plastik olarak üretilen modelleri arasında da tercih yapılabilinir. Pilot kalemler özelleştirilebilinir. İsme özel olarak üretilen bu kalemlere de https://www.kayakirtasiye.com.tr/jel-roller-pilot-kalemler sitesinden detaylı olarak öğrenebilir, istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.