TANITIM
Giriş Tarihi : 02-07-2019 16:16   Güncelleme : 02-07-2019 16:18

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus’un sunmuş olduğu Pegasus uçak bileti 1990 yılında kurulan Pegasus Hava Yolları’dır. Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin merkezi İstanbul’dadır. Uçaklarının ana merkezi yeni Hava Limanı yapılmadan önce Sabiha Gökçen Havalimanı’ydı.

Pegasus Uçak Bileti

Dünya üzerinde bulunan ve uçak bileti satan bir sürü firma bulunmakta. Bu firmalardan birisi de satmakta. Bu biletlerin ortalama fiyatları ve değişken özellikleri sizlerin belirlediği kriterlere göre değişmekte olan bilet fiyatları günümüz talep ve isteklerine göre azalıp çoğalmakta olan bulgulardır. Artmakta olan talep ve ilgiye göre azalabilen uçak bilet fiyatları artık Tripoki sayesinde uygun fiyatlara bilet bulabilmek mümkün. İnsanların ulaşım ihtiyacı ve buna bağlı oluşan uçak bulma zorluğu yüzünden sizlere tavsiye olarak gitmek istediğiniz yere en ucuz ve en ekonomik yolla gidebilmeniz için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.
Ucuz ve Uygun Fiyatlı Pegasus Uçak Bileti
Pegasus’un sunmuş olduğu Pegasus uçak bileti 1990 yılında kurulan Pegasus Hava Yolları’dır. Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin merkezi İstanbul’dadır. Uçaklarının ana merkezi yeni Hava Limanı yapılmadan önce Sabiha Gökçen Havalimanı’ydı. Ayrıca Pegasus sizlere online check-in işlemlerini de sunmakta. Bu bağlamda satın aldığınız uçak biletleri için online check-in uçaktan 72 saat önce açılarak hizmetinize sunulur ve uçuştan yaklaşık olarak 60 dakika önce kapatılır. Check in sayfasında bulunan PNR numarası isim ve soyadı ile giriş yaparak check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yolcular ise uçak kalkmadan tam olarak on dakika önce biniş kapısının önünde bulunmak ve biletini kontrol ettirmek zorundadırlar. Bagajlarınız bu süre içerisinde yüklenerek uçuşa geçilir. En ucuz Pegasus Hava Yolları biletine üzerinden ulaşabilirsiniz.