SAĞLIK
Giriş Tarihi : 28-04-2021 10:11

PANDEMİ, MOBİL ISITICIYA OLAN TALEBİ ARTIRDI

Pandemi sürecinde sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler, mobil ısıtıcılara olan talebi yüzde 35 artırdı.  .

PANDEMİ, MOBİL ISITICIYA OLAN TALEBİ ARTIRDI

Pandemi sürecinde sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler, mobil ısıtıcılara olan talebi yüzde 35 artırdı.  

Küresel bir tehdit haline gelen koronavirüs salgını, sosyal yaşamı da etkisi altına aldı. Pandemiyle mücadele kapsamında hayata geçirilen yeni tedbirler, günlük yaşamı ve sosyal hayatı yeniden şekillendirdi. Pandemi nedeniyle kış mevsiminde ve bahar aylarında sosyal vakitlerini, evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler, soğuk havalarda konfor şartlarını sağlamanın yolunu mobil ısıtıcılarda buldu.  

Çukurova Isı’nın Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, pandemi sürecinde mobil ısıtıcı tarafında adet bazında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 35’lik bir büyüme kaydettiklerini açıkladı. Ünlü, “Pandemi nedeniyle sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının açık alanlarında geçirmek isteyenler hem ilk yatırımda hem de ısıtırken tasarruf ettirecek verimli teknolojilere yöneldi. Özellikle yılın ilk çeyreğinde online kanallar üzerinden gerçekleştirilen satışlarımız, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 30 arttı” dedi.