GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2021 09:54   Güncelleme : 09-12-2021 10:03

Özkan Poçulu:'Esnafımızın Sorunlarını Çözmek İçin Yola Çıktım'

Mithat ÜNAL-Özkan Poçulu, Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı'na adaylığını açıkladı. Poçulu; "Çıkmış olduğum bu yolda beni yalnız bırakmayan esnaf arkadaşlarımla esnaflarımızın sorunlarını çözmek için ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞINA adayım.  Esnaflarımızın sorunlarını en iyi bilen ve en kısa sürede çözüme kavuşturacak bir yönetimle bu yola çıktık." dedi.

Özkan Poçulu:'Esnafımızın Sorunlarını Çözmek İçin Yola Çıktım'

Mithat ÜNAL-Özkan Poçulu, Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı'na adaylığını açıkladı. Poçulu; "Çıkmış olduğum bu yolda beni yalnız bırakmayan esnaf arkadaşlarımla esnaflarımızın sorunlarını çözmek için ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞINA adayım. Esnaflarımızın sorunlarını en iyi bilen ve en kısa sürede çözüme kavuşturacak bir yönetimle bu yola çıktık." dedi.  Poçulu'nun açıklaması şöyle; "Çıkmış olduğum bu yolda beni yalnız bırakmayan esnaf arkadaşlarımla esnaflarımızın sorunlarını çözmek için ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞINA adayım.  Esnaflarımızın sorunlarını en iyi bilen ve en kısa sürede çözüme kavuşturacak bir yönetimle bu yola çıktık.

     Esnaflarımızın her türlü hibe desteklerinden  Kosgeb  kredilerinden faydalanmaları için çalışma  sağlanacaktır. Esnaflarımıza bu konuda bilgi en kısa sürede ulaştırılacak.  Basit usul muhasebe evraklarının en ekonomik şekilde tutulmasına  devam edilecektir.

      Esnaflarımızın tüm sicil-kayıt-terk ve vize işlemleri odamız tarafından yapılacaktır. Üyelerimize mesleki konularda faaliyetlerle ilgili fuarlara odanın  imkanları ölçüsünde katılmaya çalışılacaktır.      Üyelerimiz oda yönetim kurulu olarak daha sık ziyaretler yaparak sorunları dinlenecektir. Üyelerin sorunlarını çözmek için gerekli üst kuruluşlarla çalışma yapacğız.

     Engelli olan vatandaşlarımıza yardımcı olmak için derneklerle sürekli irtibat halinde olacağız akülü araba için maddi destek ve çalışmalar yapacağız.

     Esnaflarımızın üniversiteye giden öğrencilere maddi destek sağlayacağım. Doğal afetlerde esnafımızın yanında olacağız. Birçok kamu kuruluşları ile esnaflarımızın için ortak projeler için çalışma yapacağız.

     Odamızın cenaze aracı ile Anamur halkına hizmete devam edeceğiz. Esnaflarımızın her türlü sıkıntısın da gece gündüz yanında olacağız, hep birlikte sizlerin desteği ile başaracağız. Sizler bize ne kadar yakın olursanız bizim azmimiz o kadar yüksek olur, inancındayız. Saygılarımla."