TANITIM
Giriş Tarihi : 14-07-2021 23:30   Güncelleme : 14-07-2021 23:30

Olympiacos Belhanda'dan Vazgeçmiyor

Olympiacos Belhanda'dan Vazgeçmiyor

Yunan takımı Olympiacos'ta Kostas Fortounis'in sakatlığı sonrası yeniden eski Galatasaraylı Younes Belhanda'nın transferi gündemde rüzgar gibi esiyor.
Yunan ekibinin Belhanda ile transfer hakkında yeniden görüşecekleri öne sürüldü. Her sezonda adı anılan Belhanda transfer ile ilgili şimdi ne yapacak.
Belhanda'ya Talip Var
Geride bıraktığımız sezonun içinde Galatasaray ile yollarını ani bir kararla ayıran Younes Belhanda'nın geleceği bir hayli merak ediliyor. betvole
Montpellier ile sağladığı ön anlaşma biten, Galatasaray'a  ise yeniden dönebileceği iddia edilen Belhanda için daha önce de olduğu gibi yeniden Olympiacos talip olacak iddiası gündemde yer aldı.
Olympiacos Belhanda'dan Vazgeçmiyor

Yaşanan gelişme ile birlikte Yunan ekibinin Belhanda'dan vazgeçmediği yer alıyor. Nova Sports'un derlediği son dakika haberine göre Kostas Fortounis'in sakatlığından sonra Olympiacos, tekrar tekrar Belhanda ismine döndü.
Olympiacos, orta sahada yaşaması muhtemel olan sıkıntıyı Belhanda transferi ile çözmek istese dahi oyuncunun maddi taleplerinin düşmesi gerektiği aktarıldı. Belhanda ise konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Yunan ekip Olympiacos'ta Belhanda ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Yeniden gündeme gelen Belhanda transferi ile ilgili son dakika bir haber spor basınında yer aldı.
Yunan takım transfer görüşmelerinde yeniden Belhanda ismi geçti. Önce ki sezonlarda da gündeme gelen başarılı futbolcunun Yunan ekibine ne cevap vereceği merak içerisinde bekleniyor.