EĞİTİM
Giriş Tarihi : 06-09-2019 13:35   Güncelleme : 06-09-2019 14:08

Okul Alışverişleri Piyasayı Hareketlendirdi

Önümüzdeki Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 eğitim öğretim dönemi öncesi okul alışverişleri piyasayı hareketlendirdi. Anamur'un köklü kırtasilerinden Özcan Kırtasiye'den sezon alışverişlerinde, tüm ürünlerde büyük indirim.

Okul Alışverişleri Piyasayı Hareketlendirdi

Özcan Kırtasiye 23 yıldır en kaliteli ürünü, en ekonomik bir şekilde sunmak amacı ile Anamurluların hizmetinde.2019-2020 Eğitim Öğretim yılı yeni sezon öncesi de öğrenci ve velilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.
“FARKLI KONSEPT”
Özcan Kırtasiye’de kitap kırtasiyenin yanı sıra farklı reyonlarda bulunmakta. Özcan Kırtasiye öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde farklı bir konsept tarzında dizayn edilmiş. Başta öğrenciler olmak üzere eğitim camiası personeli ile velilerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede Kitap-kırtasiye-ofis malzemelerinin yanı sıra oyuncak,çanta,parti ve süs malzemeleri mevcut olan mekanda adeta yok yok.
ÇOK UYGUN FİYATLAR
Özcan Kırtasiye yeni eğitim öğretim yılı öncesi yapılan tüm zamlara meydan okuyarak, fiyatlarına zamları yansıtmayarak , fiyat artışlarına meydan okuyor.Özcan Kırtasiye müşterilerinin geçtiğimiz sezonki fiyatlardan alışveriş yapabilecekler.Fiyatlarda zam yok.
İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERİMİZDE
İndirim, Kampanya 10 üründe değil. Tüm ürünlerimizde gelin görün kaliteli markalar uygun fiyatlarla sizlerin hizmetinde.
OKUL ÇANTALARINDA YÜZLERCE FARKLI MODEL, UYGUN FİYAT
Özcan Kırtasiye, Okul çantalarında zengin çeşit ve uygun fiyatın adresi olmaya devam ediyor.Mağazamıza uğramanız yeterli çanta çeşitlerimizi görüp en güzel rengi mi arıyorsunuz ? evet adres Özcan Kırtasiye.
Mağazalarında her bütçeye uygun bol çeşit okul çantalarının bulunduğunu ifade eden kırtasiye yetkilileri, "Okulların açılmasına az kaldı. Bu yüzden kırtasiye ve çanta satışlarımız hızlandı. İlkokullu çocuklarımız genelde çizgi film baskılı çantaları lise düzeyi ise; daha çok spor markalarını tercih ediyor. Biz de elimizden geldiğince çeşitleri bol tutup müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Müşteriler genelde ilk olarak çantaların fiyatlarına ve rahatlığına bakıyor. Bizler de her düzeyde vatandaşa hitap etmek için her bütçeye göre çantalarımız var."
TEST KİTAPLARINDA İNDİRİM
Özcan Kırtasiye’de tüm yardımcı kitaplarda yeni eğitim öğretim sezonuna özel indirim kampanyası başladı.Kırtasiye ve parti süs malzemelerinin yanısıra tüm derslerin yardımcı kitap ve test çözümlerinin de bulunduğu kırtasiye de eğitim öğretim sezonu boyunca öğrenci ve veliler tüm derslerin yardımcı kitap ile test çözümlerini yüzde 20 indirimli alabilecekler.
“EĞİTİM’in TÜM İHTİYAÇLARI ÖZCAN’DA”
Hizmetlerinin sadece kırtasiyecilik alanıyla sınırlı kalmayacağını belirten Özcan Kırtasiye yetkilileri “ofis ve okul kırtasiye ürünleri,oyuncak, Parti ve süs malzemeleri ile sanatsal ürünleri müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmetle zamanında sunmayı ve ulaştırmayı planlıyoruz. Vatandaşlarımıza tavsiyemiz okullar açılmadan erkenden alışverişlerini yapmaları. Eğitim için ne gerekiyorsa kırtasiyemizden temin edebilirler” dedi.