YEREL
Giriş Tarihi : 17-10-2022 17:10   Güncelleme : 18-10-2022 10:24

O Marka’da Anamur’a Merhaba Dedi

Mithat ÜNAL-Beyaz eşyada bir çok markanın temsilciliğini yürüttüğü Anamur’da, artık dönemin ekonomi dönemi olduğunu söyleyenler, uzun süredir ekonomik bir markanın Anamur’a gelmesini bekliyordu. O Marka Anamur'a Merhaba Dedi.

O Marka’da Anamur’a Merhaba Dedi

Mithat ÜNAL-Beyaz eşyada bir çok markanın temsilciliğini yürüttüğü Anamur’da, artık dönemin ekonomi dönemi olduğunu söyleyenler, uzun süredir ekonomik bir markanın Anamur’a gelmesini bekliyordu. Doların, euronun aşırı bir şekilde dalgalanma gösterdiği, petrolün varilinin büyük bir değişiklik gösterdiği dünyamızda, artık markalarda kalite ve aile ekonomisini baz alan rekabetlere giriyorlar. 
Piyasa da kalite ve uygun fiyatta yer edinen Profilo, Anamur’da Toprak Ticaret Sahibi Ahmet Toprak’ın girişimi ile temsilciliğini açtı. Göktaş Mahallesi, Tahsin Soylu Caddesi, Eski Bozyazı Durağı karşısındaki 48/B de bulunan Profilo Anamur Bayiliğinde, tüm Profilo Beyaz Eşyaların yanında,  Altus  Beyaz Eşyalar, elektrikli ev aletleri, Led-Smart TVler, Klima ve Arnica küçük ev aletleri ile tercih edenlerin ayağına geldi. İşletme sahibi Ahmet Toprak, amaçlarının uzun süredir beklenen, piyasaya imzasını atmış, ismini kabul ettirmiş bir marka getirmek olduğunu söyledi. Toprak; “Anamur’da memur, işçi ve üreticinin ekonomik gücüne uygun bir marka için  yaklaşık bir yıl boyunca, fizibilite çalışması yaptım. Anamur’un coğrafik, ekonomik ve aile yapısına en uygun ürünün Profilo olduğuna karar verdim. Gerek ürün çeşitliliği, gerek servis hizmetleri ve gerekse ödeme kolaylığı Anamur’a uygundu. Şirket temsilcileri de Anamur’un kendi Pazar portföylerine uygun olduğuna karar verince bayiliği açtık. Bundan sonrası için hedefimiz bayiliklerimizi kendimizi gelişen teknolojiye ve genel ihtiyaçlara göre güncelleyip daha cazip hale getirerek Profiloyu tercih eden vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamaktır.” dedi.

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi