EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-05-2021 17:28

Multinet Up ile Kolay Kampüs’ün kazandıran iş birliği sayesinde LGS ve YKS hazırlık süreçleri çok daha kolay!

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up’ın dijital eğitim platformu Kolay Kampüs ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, MultiNet’liler Kolay Kampüs’ün LGS ve YKS için sunduğu en kapsamlı paketlerden yüzde 20 indirim ayrıcalığı ile yararlanacak..

Multinet Up ile Kolay Kampüs’ün kazandıran iş birliği sayesinde LGS ve YKS hazırlık süreçleri çok daha kolay!

ukça biz de bu ihtiyaçlara alanının en iyi aktörleriyle yaptığımız iş birlikleriyle çözüm sunmaya gayret ediyoruz. Uzaktan eğitim döneminde desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerin, sınav hazırlık sürecindeki eksiklerini tamamlayarak başarıya ulaşmalarını desteklemek için Kolay Kampüs ile bir araya geldik. Öğrencilerin Kolay Kampüs’ün tamamlayıcı eğitim sisteminden Multinet Up ayrıcalığı ile yararlanmasına olanak sağlayan bu iş birliğinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

  

Kolay Kampüs Genel Müdür Yardımcısı Nilay Özmen ise, “Kolaykampus.com, sınavlara hazırlıanan öğrencilerimize sunduğumuz içeriklerle bu sene hayata geçti. Hedefimiz Kolay Kampüs markamızı eğitimde çatı marka olarak konumlandırmak ve her yaştan kullanıcıya kişiselleştirilmiş içerikler ile gelişim ve çalışmalarını planlayabilecekleri bir eğitim vizyoneri olmak. Özellikle bu dönem sınavlara hazırlanan gençlere her kanaldan ulaşarak, uzaktan eğitim döneminde eksiklerini tamamlamak ve onlara fayda sağlamak bizim için çok önemli. Bu anlamda Multinet Up’ın ekosistemine önem veriyoruz ve Kolay Kampüs avantajlarıyla Multinet Up kullanıcılarını buluşturuyoruz. Eğitimde farklı sektörlerle iş birlikleri bu bağlamda bizim için çok kıymetli. Tüm sektörlere bu vizyonumuzla ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Lise Geçiş Sınavı (LGS) 6 Haziran’da gerçekleşecek. İki aşamadan oluşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ise 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı