TANITIM
Giriş Tarihi : 13-03-2023 15:46

Motorcu Küçük Dayı’dan Trafiğe Kesin Çözüm

Mithat ÜNAL-Anamur’da Motorcu Küçük Dayı olarak bilinen 34 Yıllık Motor Ustası Ali Aydın, sezon öncesi getirdiği yeni motorları, her ekonomik şarta uygun halde servise sunuyor.

Motorcu Küçük Dayı’dan Trafiğe Kesin Çözüm

Mithat ÜNAL-Anamur’da Motorcu Küçük Dayı olarak bilinen 34 Yıllık Motor Ustası Ali Aydın, sezon öncesi getirdiği yeni motorları, her ekonomik şarta uygun halde servise sunuyor.  ‘Trafiğin Çözümü Motorda’ diyen Aydın,  Anamur Yıldırım Beyazıt Mahallesi Akçamı kavşağında 34 yıldır motor tamiratı yaparak günümüze kadar mesleğini başarılı bir şekilde icra etmenin onurunu yaşarken, bu başarının ancak sabırla olabileceğini söylüyor.

 

 

Günümüz trafiğinin tek çözüm yolunun motorlardan geçtiğini kaydeden Motorcu Küçük Dayı, bu bilinçle vatandaşın ve Anamur'un bu trafik çilesine çözüm olmaya çalıştıklarını ifade etti.  Tamirattan satışa geldiklerini kaydeden Ali Aydın "Tecrübemi, kalite dayanıklılık ve parça temini konusunda değerlendiriyorum. Hem kaliteli motor getiriyorum, hem de garantili tamir ve bakım yapıyorum. Hemşerilerim de güvenip bizi tercih ediyor. Bu güne kadar kimseyi yolda koymadım.  Onlarda beni yolda koymadı." dedi. Sezon öncesi yaptıkları hazırlıklar hakkında da bilgi veren Ali Usta; “34 yıllık tecrübemizle Anamur’a hizmet ederek yeni motorlarımız, servis, bakım ve garanti kapsamı içerisinde dâhil çeşitli motorlarımız vardır.” Dedi. Anamur’un tercihinin kendileri için çok iyi olduğunu kaydeden Motorcu Küçük Dayı Ali Aydın Usta, Anamur’un sıcak iklim olması nedeni ile motora her zaman ihtiyacı olduğunu vurguladı. Ali Usta, motorların Anamur trafiğine çok büyük katkı sağladığını, bir aracın kapladığı alana 3-4 adet motorun sığabileceğini bunun da caddeyi ve trafiği rahatlattığını söyledi. “ sıcak ortamlarda Anamur’da araçla gezmek daha zor oluyor. Ama motorla gezerken hem serinliyorsunuz, hem daha rahat ve daha ekonomik bir imkânla işlerinizi ihtiyaçlarınızı görüyorsunuz.” Dedi. Kendilerini tercih eden etmeyen herkese teşekkür eden Ali Aydın Usta, önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunun altını çizdi. Motorcu Küçük Dayı, Falcan ve Abush satış bayiliği, yedek parça ve servis hizmetinin yanında, Kanun, Basaş, Arara ve Kavan motorlarının da servis hizmetini sunuyor.

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi