SPOR
Giriş Tarihi : 18-10-2020 14:21

Mookie Betts Geri Döndü

Haber Merkezi-ARLINGTON, Teksas - Mookie Betts geri döndü. Deyim yerindeyse, ayaklarının altındaki uyarı izini hissetti.  Dikey olarak patladı ve vücudunu diğer yöne çevirdi. Sağ alan çiti üzerinde mucizevi, tam bir uzatma yaptı ve beşincinin zirvesini bitirdi.

Mookie Betts Geri Döndü

Haber Merkezi-ARLINGTON, Teksas - Mookie Betts geri döndü. Deyim yerindeyse, ayaklarının altındaki uyarı izini hissetti.  Dikey olarak patladı ve vücudunu diğer yöne çevirdi. Sağ alan çiti üzerinde mucizevi, tam bir uzatma yaptı ve beşincinin zirvesini bitirdi. Braves slugger Marcell Ozuna'yı fazladan üslerden çaldı, bir koşuyu kurtardı ve bu Ulusal Lig Şampiyonası Serisinde Oyun 6'nın ivmesini potansiyel olarak değiştirdi.
Beğeninize Sunulanlar
2020 MLB playoffları: Programlar, sezon sonrası dönem tablosu, analizler ve güncellemeler
Rays, Astros, Dodgers ve Braves'i şekillendiren 35 esnaf sıralaması.
Cumartesi öğleden sonra Los Angeles Dodgers'ın 3-0'lık galibiyetini koruyan Betts'in oyunu, Dansby Swanson'un batan halat sürücüsündeki pabuçlu yakalamasının 5. Maçın gidişatını değiştirmesinden 24 saatten kısa bir süre sonra geldi. Betts yüksek adım attı ve "Hadi gidelim" diye bağırdı. ! " en son önemli makaralı oyunuyla geldikten sonra. Walker Buehler sağ elini yumruğunu attı ve sürahi höyüğünün yakınında gökyüzüne kaldırdı.