GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-06-2021 10:07   Güncelleme : 22-06-2021 10:15

MİNİK KAAN İLAÇLAMA TALEBİNİ İLETTİ, MERSİN BÜYÜKŞEHİR YERİNE GETİRDİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Alo 185 Teksin Mersin Çağrı Merkezi, 5 yaşındaki Kaan’ın sivrisinek şikayeti üzerine anında harekete geçti. 5 yaşındaki Kaan annesi Nadiye Gürrız ile Teksin Mersin’i arayarak, sivrisineklerden şikayet etti. Başkan Seçer, şikayetini sevimli ve samimi bir şekilde ileten Kaan’ın isteği ile özel olarak ilgilenilmesini istedi. Kısa sürede Gürrız ailesinin evine giderek ilaçlama çalışması gerçekleştiren ekipler, minik Kaan'a da Başkan Seçer’in gönderdiği oyuncak araba ve sulu boya setini ilettiler..

MİNİK KAAN İLAÇLAMA TALEBİNİ İLETTİ, MERSİN BÜYÜKŞEHİR YERİNE GETİRDİ

HABER MERKEZİ-(VİDEO)Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Alo 185 Teksin Mersin Çağrı Merkezi, 5 yaşındaki Kaan’ın sivrisinek şikayeti üzerine anında harekete geçti. 5 yaşındaki Kaan annesi Nadiye Gürrız ile Teksin Mersin’i arayarak, sivrisineklerden şikayet etti. Başkan Seçer, şikayetini sevimli ve samimi bir şekilde ileten Kaan’ın isteği ile özel olarak ilgilenilmesini istedi. Kısa sürede Gürrız ailesinin evine giderek ilaçlama çalışması gerçekleştiren ekipler, minik Kaan'a da Başkan Seçer’in gönderdiği oyuncak araba ve sulu boya setini ilettiler.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Alo 185 Teksin Mersin Çağrı Merkezi, 7’den 70’e vatandaşların taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Annesi Nadiye Gürrız ile Çağrı Merkezi’ni arayarak ilaçlama talebini ileten 5 yaşındaki Kaan, sivrisineklerden şikayet etti. Kısa sürede harekete geçen Büyükşehir ekipleri, Kaan’ın yüzünü güldürdü.

BAŞKAN SEÇER, KAAN’IN TALEBİ İLE ÖZEL OLARAK İLGİLENİLMESİNİ İSTEDİ

İşten geldiği gün oğlu Kaan’ın sinekler tarafından ısırıldığını gören Nadiye Gürrız, sıkıntısına çözüm bulmak için Alo 185 Teksin Mersin Çağrı Merkezi’ni aradı. Şikayet kaydını oluşturup sıkıntısını dile getiren Nadiye Gürrız’dan sonra telefonu 5 yaşındaki oğlu Kaan aldı. Kaan, çağrı merkezi personeline şikayetini “Sinekten ben dışarı çıkamadım” sözleriyle iletti. Sivrisineklerden duyduğu şikayeti sevimli bir şekilde dile getiren Kaan’ın talebi Başkan Seçer’e iletildi. Çağrı Merkezi personeli ile Kaan’ın diyaloğunu dinleyen Seçer, ailenin talebi ile özel olarak ilgilenilmesini istedi. Seçer, ekiplerle birlikte minik Kaan’a hediye de gönderdi.

Anne Nadiye ve Kaan’ın ilaçlama talebi üzerine, ailenin yaşadığı yere giden Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı İlaçlama Birimi ekipleri, evin etrafında ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.

“OĞLUM DA KONUŞMAK İSTEDİ, ŞİKAYETİNİ BİREBİR DİLE GETİRDİ”

İlaçlama talebi üzerine Çağrı Merkezi ile aralarında geçen diyaloğu anlatan Nadiye Gürrız, “İşten geldiğim bir gün bebeğimin sivrisinekler tarafından ısırıldığını gördüm. O yüzden Alo 185 Teksin’i aradım, yardım istedim. Çok ilgilendiler, sonrasında hızlıca ekip gönderdiler. Hatta oğlum da konuşmak istedi, şikayetini birebir dile getirdi. Bu özellikle Vahap Bey’in de çok ilgisini çekmiş. Çok ilgilendiler sağ olsunlar” dedi.

GERİ DÖNÜŞ ALMADIĞIMIZ HİÇBİR ZAMAN OLMADI”

Ekiplerin kendileriyle çok ilgilendiğini belirten Nadiye Gürrız, “Geri dönüş almadığımız hiç bir zaman olmadı. Vahap Seçer oğlumun konuşmasını dinlemiş, onun da gönlünü almak istemiş. Özellikle hediye de göndermiş. Vahap Başkana çok teşekkür ederiz hem hizmetler için hem de insana dokunan aktiviteleri için. Diğer çalışanlara da teşekkür ederim” diye konuştu.

“VAHAP AMCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Seçer’in kendisine gönderdiği oyuncak araba ve sulu boya setini çok beğenen Kaan ise “Vahap Amcama çok teşekkür ediyorum” dedi.