MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-05-2019 12:12   Güncelleme : 01-11-2019 17:18

Mersin Fiesta Tutkunları iftarda buluştu

Mersin'de Sosyal medyada oluşturdukları Fiestam/Mersin sayfasıyla toplanan grup üyeleri, Mersinin Erdemli ilçesinde haftasonu düzenlenen 3. Geleneksel İftar yemeği ile bir araya geldiler.

Mersin Fiesta Tutkunları iftarda buluştu

Türkiye’nin çeşitli illerinden Ford Fiesta kullanıcılarının oluşturdukları Fiestam.com'un adlı sosyal medya sayfasının Mersin şubesi olara kendilerini tanıtan grup düzenlenen 3. Geleneksel iftar programla aileleri ile bir araya geldiler.
Fiesta makra otomobil tutkunlarının, oluşturdukları grupta, araçlarıyla ilgili yardımlaşma, parça alım satım gibi konularda istişare ederek paylaşımda bulunuyorlar.

Mersin moderatörü ve grup kurucusu Ali Murat Şenturan, Fiesta hayranlarının hem tanışma hem de kaynaşma amacı ile Mersin'in Erdemli ilçesinde Hafta sonu iftar programı ile grup üyeleri ve aileleri birlikte buluşturmaktan mutlu olduklarını belirterek, Şeturan “Facebook üzerinde 2015 yılında kurduğumuz şuan 400 kişilik bir grubumuz var. Grubumuzda Sadece Ford Fiesta kullanıcıları bulunmaktadır, amacımız yardımlaşma duygusunu perçinlemek ve otomobil  konusunda parça satma alma gibi çeşitli diyaloglarımız olmaktadır. Mersin Merkezin yanı sıra diğer ilçelerden bir çok üyemiz bulunuyor  Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Gülnar, Mut, Taşucu, Silifke, Erdemli, Tarsus gibi ilçelerden gelen Fiesta Seven kullanıcısıyla bir araya geldik, grubumuz etkin sosyal faaliyetleri ve kaynaşmaya yönelik organizasyonları olacak, bu heyecana ortak olmak isteyen her kes katılabilir önümüzdeki hedefimiz İlçelerimizde gezi kamp organizasyonları için üyelerimizin müsaitliğine göre düzenlemeyi düşünüyoruz en etkin üyelerimize çeşitli hediyeler vermeyi de planlıyoruz ” dedi.

İsmail USTA

http://www.mersinwebsite.com/