GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-03-2021 09:58   Güncelleme : 09-03-2021 10:02

Mersin Büyükşehir’in Akdeniz’deki Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım ekipleri, "Yolumuz Açık Olsun" sloganıyla yolları konforlu ve güvenli hale getiriyor. Ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Akdeniz İlçesi 142. Cadde’de sıcak asfalt serimi çalışması gerçekleştirdi..

Mersin Büyükşehir’in Akdeniz’deki Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım ekipleri, "Yolumuz Açık Olsun" sloganıyla yolları konforlu ve güvenli hale getiriyor. Ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Akdeniz İlçesi 142. Cadde’de sıcak asfalt serimi çalışması gerçekleştirdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekiplerin belirli bir plan ve program dahilinde sürdürdüğü çalışmalar ile yollar daha konforlu ve güvenli hale getiriliyor.

YILLARIN SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Ekipler, deforme olmuş kilitli parke taşıyla kaplı yolu sökerek, yerine sıcak asfalt serimi yaptı. Büyükşehir’in çalışması sayesinde caddenin yıllardır süren yol sorunu sona erdi.

Büyükşehir,  kırsalda ve merkezde yaptığı yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra kavşak düzenleme ve cadde yenileme faaliyetlerine devam ediyor.