SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2021 14:10   Güncelleme : 10-06-2021 14:16

MERKEZEFENDİ’DE SPORA YOĞUN İLGİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, daha sağlıklı ve daha sporsever bir nesil için Merkezefendi Belediyesi tarafından Alpaslan Mahallesi’ne kazandırılan spor tesisinde sporcularla bir araya geldi..

MERKEZEFENDİ’DE SPORA YOĞUN İLGİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, daha sağlıklı ve daha sporsever bir nesil için Merkezefendi Belediyesi tarafından Alpaslan Mahallesi’ne kazandırılan spor tesisinde sporcularla bir araya geldi.

Futbol, basketbol ve voleybol branşında kursların verildiği Alpaslan Spor Tesisi'nde 7 ile 12 yaş arasındaki üç yüz sporcu eğitim görüyor. 3 bin metrekareden oluşan spor tesisi, Alpaslan, Bakırlı, Yenimahalle, İlbade ve Gümüşçay Mahallelerindeki öğrencilere spor yapma imkanı sağlıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu her koşulda destekleyeceklerini belirtti. Başkan Doğan, “Alpaslan Mahallemize kazandırdığımız spor tesisinde sporcularımızla bir araya geldik. Uzman antrenörler eşliğinde çocukların spora ilgisini artırmak en büyük dileğimiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her zaman, her koşulda destekleyeceğiz ve yanlarında olacağız. İlçemizdeki spor tesislerimizin sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak, ilçemizi sporun merkezi haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.