TANITIM
Giriş Tarihi : 25-12-2020 10:45   Güncelleme : 25-12-2020 10:50

Meal Box’tan dijital yılbaşı kutlaması

Haber Merkezi-Türkiye’nin lider paketli yemek markasıMeal Box,pandemi kısıtlamaları sebebiyle yeni yılı evde kutlayacak olanlar için özel bir ziyafet menüsü hazırladı. Menü, hijyen koşullarda ve temassız bir şekilde kişilerin adreslerine teslim ediliyor. Bununla kalmıyor, kutuların içinde birbirinden lezzetli yemeklerle birlikte sürpriz hediyeler ve yılbaşı sofrasının nasıl hazırlandığına dair kısa bir video var.

Meal Box’tan dijital yılbaşı kutlaması

Haber Merkezi-Türkiye’nin lider paketli yemek markası Meal Box,pandemi kısıtlamaları sebebiyle yeni yılı evde kutlayacak olanlar için özel bir ziyafet menüsü hazırladı. Menü, hijyen koşullarda ve temassız bir şekilde kişilerin adreslerine teslim ediliyor. Bununla kalmıyor, kutuların içinde birbirinden lezzetli yemeklerle birlikte sürpriz hediyeler ve yılbaşı sofrasının nasıl hazırlandığına dair kısa bir video var. Kutuyu teslim alanlar sofralarını en güzel şekilde hazırlayarak ekran karşısına geçiyor ve hep birlikte yeni yılı kutluyorlar. İlk olarak, çalışanlarıyla yılbaşı kutlaması yapmak isteyen kurumlar için hayata geçirilen proje gördüğü yoğun ilgi üzerine bireysel satışlara da açıldı. Geniş aileler ya da arkadaş gruplarının talepleri üzerine her bir kişinin evine istenilen saatte teslim edilen ziyafet menüleri dijitalde de olsa insanları bir araya getiriyor.  

Yeni yılın yaklaşmasıyla yılbaşı kutlamaları için evlerde hazırlıklar başladı. Covid-19pandemisi nedeniyle yaşam şekillerimiz ve çalışma düzenlerimizdeğişmişken, özel gün kutlamalarımız da değişikliğe uğradı.Kısıtlamaların olması, yılbaşını sevdikleriyle bir aradageçirmek isteyenleri dijital ortamda buluşma fikrine itti. Bu değişimi öngören ve yılbaşına özel bir menü ve özel bir abonelik sistemi geliştiren Meal Box, yılbaşı sofralarını kapıya kadar getiriyor. Üstelik birbirinden lezzetli yemekler ve sürprizlerle.

Fikrimizi abonelerimizle paylaştık, beğenilmesiyle harekete geçtik

Pandemi sebebiyle zor günler geçirsek de yılbaşı gecesinin herkes için özel ve unutulmaz olması gerektiğini belirten Meal Box CEO’su Murat Demirhan, “Hepimiz için zorlu bir yıl olan 

2020’yimaalesef yeni kısıtlamalar altında uğurlayacağız.Yılbaşını motivasyon amaçlı kutlamayı gelenekselleştiren kurumlar da bu nedenle dijital platformlar üzerinden etkinlikler yapacak. Biz de bu buluşmaları renklendirmek istedik, yılbaşı sofrası kurulmadan, ziyafet yemeği olmadan olmaz dedik. Ve yeni yıl ziyafet paketini oluşturduk. 2-3 kişinin rahatlıkla doyabileceği menümüz, 1 ana yemek, 8 çeşit meze ve 1 çeşit tatlıdan oluşuyor.Yeni yıla özgü tüm ihtiyaçlarını bulabilecekleri paketleri, belirlenen saatte çalışanların evlerine bırakacağız. Amacımız, şık bir sofra eşliğinde dijital platformlar üzerinden bir araya gelen kurum çalışanlarının hep birlikte keyifli bir akşam geçirmesi. Fikri hayata geçirdiğimizden beri yoğun bir ilgiyle karşı karşıyayız.Sadece kurumlar değil bireysel abonelerimizden de talepler alıyoruz. Yeni yıla evde ailesiyle veya arkadaş gruplarıyla bir arada girecek ama yemek zahmetine girmek istemeyenler de sevdiklerine yılbaşı paketimizi hediye ediyor. Tüm bunlar bizi özel günlere ve kutlamalara ilişkin yeni menü ve paketler üretmeye dair harekete geçirdi. 2021 yılında bu alanda çalışmalarımız ve yatırımlarımız olacak.”dedi.

https://www.mealbox.com.tr/yilbasi-yemek-paketi

Meal Box Hakkında: 2014 yılında restoran kalitesinde ev yemeği hizmetiyle yolculuğuna başlayan Meal Box, aldığı yatırımlarla ürün ve teknolojilerini geliştirdik ve 2016 yılında tek öğün yemek hizmetini hayata geçirdi. Mutfak ekipmanı gerektirmeyen ve servis elemanına ihtiyaç duyulmayan sıcak öğle yemeği ve kurumsal yemek hizmetiyle, firmaların yemek maliyetlerini düşürerek, çalışanlara gurme yemek deneyimi sundu. 2017 yılında “yemek aboneliği” modeline geçiş yaptı. Diyet beslenme alanında yenilikçi, zahmetsiz ve lezzetli bir çözüm geliştirerek Meal Box Fit’i ürün ailesine ekledi. Beslenme alışkanlıklarındaki çeşitliliği dikkate alarak “Meal Box’ta herkese uygun seçenek var!” diyerek özel beslenme aboneliklerini hayata geçirdi. İyi Yaşam Aboneliği ile sporu, sağlıklı beslenmeyi ve diyetisyen hizmetini tek abonelikte topladı. Bugün Meal Box, İstanbul’da sıcak gurme öğle yemeği, kurumsal taşıma yemek, diyet (fit) beslenme paketleri, protein ağırlıklı beslenme paketleri, etkinlik/organizasyon yemekleri çözümleri ile faaliyet gösteriyor.