SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2021 20:06

MANİSALI MİLLİ SPORCULARIN SPİL ZİRVESİNDEKİ ANTRENMANLARI GÜN BATIMINDA GÖRSEL ŞÖLENE DÖNDÜ

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı tekvando, wushu ve eskrim sporcuları, son antrenmanlarını bin 517 rakımlı Spil Dağı'ndaki gün batımında yaptı. Doğanın eşsiz güzelliği ile hünerlerini birleştiren sporcuların görüntüleri görsel bir şölene dönüştü. .

MANİSALI MİLLİ SPORCULARIN SPİL ZİRVESİNDEKİ ANTRENMANLARI GÜN BATIMINDA GÖRSEL ŞÖLENE DÖNDÜ

AHMET ÜNSAL

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı tekvando, wushu ve eskrim sporcuları, son antrenmanlarını bin 517 rakımlı Spil Dağı'nda gün batımında yaptı. Doğanın eşsiz güzelliği ile hünerlerini birleştiren sporcuların görüntüleri görsel bir şölene dönüştü.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, doğada spor yapmanın moral ve özgüven açısından büyük faydalar sağladığını belirterek, örnek çalışma isteği ve azimlerinden ötürü sporcuları tebrik etti.

Spil Dağı'nda yaz kış bu tarz etkinlikleri yapmaya özen gösterdiklerini kaydeden Öztürk, “Bilindiği gibi geçtiğimiz kış aylarında muay thaicilerimiz Spil'in bembeyaz karlarla kaplı örtüsünde antrenman yapmıştı. Bu kez de wushu, taekwondo ve eskrimcilerimiz, gün batımında antrenman yaparak adeta kartpostallık görüntüler verdiler. Milli sporcularımızın başarıları bizleri gururlandırıyor. Örnek bir antrenman çalışmasına imza atan sporcularımıza ve antrenörlerimize ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılar diliyorum” diye konuştu.