TANITIM
Giriş Tarihi : 16-09-2022 10:01   Güncelleme : 16-09-2022 10:06

Lezzet Durağında 3’ü Bir Arada

Mithat ÜNAL-Mersin’in Anamur İlçesinde özellikle dar gelirli ve çalışanların uğrak yeri olan Akdeniz Camii karşısındaki Lezzet Durağı Lokantasının sırrı çözüldü. Her  gün tıklım tıklım dolan Lezzet durağına gelenler, neden buraya geldiklerini üç kelime ile anlattılar. Lezzet, kalite ve ucuzluğu burada bulduklarını kaydeden vatandaşlar; “Lezzet Durağı hizmete devam ettikçe tercihimiz burası olacaktır.

Lezzet Durağında 3’ü Bir Arada

Mithat ÜNAL-Mersin’in Anamur İlçesinde özellikle dar gelirli ve çalışanların uğrak yeri olan Akdeniz Camii karşısındaki Lezzet Durağı Lokantasının sırrı çözüldü. Her  gün tıklım tıklım dolan Lezzet durağına gelenler, neden buraya geldiklerini üç kelime ile anlattılar. Lezzet, kalite ve ucuzluğu burada bulduklarını kaydeden vatandaşlar; “Lezzet Durağı hizmete devam ettikçe tercihimiz burası olacaktır. Bize böyle bir kaliteyi ve lezzeti ucuza sunduğu için İmdat Usta’ya ve ekibine teşekkür ederiz.” Diyerek Lokanta’nın sahibi İmdat Gücük ve çalışanlarına teşekkür ediyorlar.  
Anamur da en düşük fiyatların kendilerinde olduğunu kaydeden İmdat Gücük; “Anamur da en düşük fiyatlar bizde. Birinci hedefimiz vatandaşa hizmet etmek, ‘arkasından kalırsa biz de kazanalım.’ Diyoruz. Çalışanlarımız kazansın. Ama öncelikle hizmet.” Dedi. Yıllarını resmi kurumlarda aşçılık yaparak ciddi bir tecrübe edinen İmdat Gücük, şimdi bu tecrübesini lezzet Durağı ile vatandaşa sunuyor. Ev yemeklerinin yanında, Adana, et şiş, tavuk şiş, ciğer şiş, gözleme-sıkma, et-tavuk tantuni, içli köfte, Kayseri mantısı, beğendili dana kül bastı, beğendili köfte, et ve tavuk saç kebabı, köri soslu tavuk, kızarmış mantı, tabldot yemek, çorbalar ve meşrubatla gelenlere lezzeti ve kaliteyi sunuyor. 0505 014 64 77 numaralı telefonla Alo Paket hizmeti de sunan Lezzet Durağı, Sağlık Mahallesi, Akdeniz Camii, karşısı 82 Salı Pazarı üzerinde hizmetlerini sürdürüyor.

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi