TANITIM
Giriş Tarihi : 04-01-2021 18:32

Lezzet diliminin yanına sıcacık bir kahve!

Haber Merkezi-Pasta yanında kahve keyfinden vazgeçmeyen lezzet tutkunları ise, her diliminde eşsiz lezzeti ve dopdolu çikolatasıyla damakları şenlendiren Karaorman Krokan pastanın tadına, enfes bir kahve eşliğinde varabilirler.

Lezzet diliminin yanına sıcacık bir kahve!

Haber Merkezi-Pasta yanında kahve keyfinden vazgeçmeyen lezzet tutkunları ise, her diliminde eşsiz lezzeti ve dopdolu çikolatasıyla damakları şenlendiren Karaorman Krokan pastanın tadına, enfes bir kahve eşliğinde varabilirler. Dileyen Özsüt severler, bir dilim Karaorman Krokan ile özenle seçilen kahve çekirdekleriyle çekilmiş sıcacık kahvelerini ay boyunca 27,5 TL’ye deneyimleyebilecekler. Mutluluk tadında lezzetlerin yaratıcısı Özsüt, yeni yıla çok özel bir lezzet deneyimiyle girmek isteyenler için enfes bir fırsat sunuyor. Özsüt’ün maharetli ustalarının en taze ve en doğal ürünlerle hazırladıkları, Özüt’ün klasikleşen tatlarından Karaorman Krokan Pasta, Ocak ayı boyunca çok cazip fiyatlarla lezzet tutkunlarının beğenisine sunulacak. Ayrıca, dileyen lezzet severler, bir dilim Karaorman Krokan ile özenle seçilen kahve çekirdekleriyle çekilmiş sıcacık kahvelerini bir araya getirerek ay boyunca yine çok cazip fiyatlarla deneyimleyebilecekler. 
Özsüt, yeni yıl mutluluğunu enfes lezzetlerle taçlandırmak isteyenler için Ocak ayına özel, leziz fırsatlar sunuyor. Benzersiz lezzetinin yanı sıra şık görünümüyle de yeni yılda sofraları taçlandıracak Karaorman Krokan Pasta, Ocak ayı itibariyle çok cazip fiyatlarla Özsüt müdavimlerinin beğenisine sunuluyor. 
Özsüt’ün klasikleşen ve en sevilen lezzetlerinden biri olan Karaorman Krokan, karamelli şurup ile nemlendirilmiş kakaolu kek katları arasındaki enfes çikolata mus, el yapımı krokan ve parça çikolatasıyla damaklarda tam bir yeni yıl şöleni yaşatıyor. 
Karaorman Krokan Ocak ayının yıldızı olarak Özsütlerdeki yerini alırken, Özsüt müdavimlerinin bu lezzet şölenini doyasıya yaşayabilmeleri için ay boyunca 120 TL yerine 105 TL’lik çok cazip bir fiyatla sunuluyor.

Mutluluğun tadını evinde çıkart!
Ayın lezzet harikasının tadına varmak isteyen lezzet severler al-götür ve paket servis seçeneklerinden faydalanarak, Özsüt’ün Karaorman Krokan pastası ve leziz kahvelerini evlerinde keyifle deneyimleyebiliyor.   
Özsüt hakkında:
Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 45 ilde 150’ye yakın mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt’ün geleneksel tatları, ülkemizde oldu ğu gibi yurt dışında da yoğun ilgi görüyor. Bu doğrultuda Türkiye dışında da yatırımlarına devam eden marka, Azerbaycan’da bulunan 4 şubesiyle yurt dışındaki lezzet tutkunlarına da ulaşıyor. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü ve şerbetli tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.