SAĞLIK
Giriş Tarihi : 30-11-2020 13:21

Korona Mersinde Bir Aileyi Hayattan Aldı

Haber Merkezi-Bütün Dünya’yı tehtit eden ve yaklaşık 1,5 milyon insanın ölümüne neden olan pandemi, Mersinde de bir aileyi yok etti. Anamurda ise dün ve bugün ölen 4 kişiden ikisinin Koronaya yenik düştüğü belirtildi.

Korona Mersinde Bir Aileyi Hayattan Aldı

Haber Merkezi-Bütün Dünya’yı tehtit eden ve yaklaşık 1,5 milyon insanın ölümüne neden olan pandemi, Mersinde de bir aileyi yok etti. Anamurda ise dün ve bugün ölen 4 kişiden ikisinin Koronaya yenik düştüğü belirtildi. Alınan bilgilere göre, bir ailenin fertleri, 14 kasımdan bu yana belli aralıklarla koronadan dolayı yaşamını yitirmeye başladı.  Ailenin son kardeşide Corona ya teslim oldu.  
45 yaşında Şehriban Bircan Karabulut Mersin Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybetti.  14 Kasım’da derneğimiz yönetim kurulu üyesi ve Murat Emlak işletmesi sahibi Murat Karabulut’u kaybettik. İki gün sonra 16 Kasım’da annesi Fadime Karabulut’u sonsuzluğa uğurladık.
24 Kasım’da da ablası Selda Karabulut’u toprağa verdik. Bu gün ailenin son ferdi, Şehriban Karabulut’u yine Covit-19 Hastalığından Kaybettik. Anamurda yaşanan korona vakalarının da ciddi bir artışa geçtiği öğrenildi. Resmi kaynaklar her hangi bir açıklama da bulunmasa da Koronavirüs nedeni ile hastane çalışanlarının yoğun bir mesai içerisinde olduğu kaydedildi. Ayrıca İki gün içerisinde Anamurda yaşamını yitiren  4 kişiden ikisinin   Koronavirüsü yenemediği iddia edildi.

 

 

 

News Center-The pandemic that threatened the whole world and caused the death of approximately 1.5 million people, destroyed a family in Mersin. In Anamur, it was stated that two of the 4 people who died yesterday and today were defeated by Corona. According to the information received, members of a family began to die from the corona at certain intervals since November 14. The last brother of the family also surrendered to Corona.
Şehriban Bircan Karabulut died at the age of 45 in Mersin City Hospital. On November 14, we lost Murat Karabulut, a board member of our association and owner of Murat Emlak. Two days later, on November 16, we sent off his mother, Fadime Karabulut, to eternity.
On November 24, we buried her older sister, Selda Karabulut. Today, we lost Şehriban Karabulut, the last member of the family, again from Covit-19 disease. It was learned that the corona cases experienced in Anamur have also increased significantly. Although official sources do not have any explanation, it was noted that hospital employees were in an intense work due to the coronavirus. In addition, it was claimed that two of the 4 people who died in Anamur within two days could not defeat the coronavirus.