TANITIM
Giriş Tarihi : 26-05-2022 00:27

Konyaspor, zirveye çıkmak isteyen Alanyaspor'un konukları

Konya maça hızlı başladı. Yeşil-Beyazlılar, saat 23.00'te Abdülkerim'in golüyle öne geçti. 26 yaşındaki Adil, fileyi kendisi açtı ve skor 1-1'di. 28 yaşındaki Rachmanovic'in Konya golü VAR'dan geldi.

Konyaspor, zirveye çıkmak isteyen Alanyaspor'un konukları

33 yaşındaki Umut, Alanyaspol'ü 2-1 önde götürüyor. 38 yaşındaki Didiu, Scubic'in elinin ardından ceza sahası içinde penaltıyı aldıktan sonra farkı ikiye çıkardı: 3-1. 43 yaşındaki Novice, ilk yarıyı şık bir nakavt golüyle kapattı: 4-1.

3 maçtan 3 puan

Alanya Spoel'in gol şovu ikinci yarıda da devam etti. 50, Ahmed Hassan'ın golü VAR'dan geldi. 1986'da Owuzi'nin attığı golle 5-1'lik farklı bir sonuç ilan etti ve turuncu-yeşilli ekip 3 maçın ardından galibiyet sevincini yaşadı. Öte yandan Alanya'da darp edilen en önemli isim Konyaspoor, lider Trabzonspor'a karşı oynadığı maçın ardından düşüşe geçti. Konya üçüncü deplasmanda üst üste mağlubiyet alsa da kazanma arzusu dörde yükseldi.

İnanılmaz hatalar yaptık

Konyaspor teknik direktörü İlhan Palut, kötü bir dönemden geçtiklerini vurguladı. Palut, "Bugün buna bir son vermek, hem bu mücadeleden çıkmak hem de haydibet istediğimiz sonuçları almak için buradayız. Kişisel hatalar üzerinde daha çok çalışmamız gerekiyor, bu yüzden çok kişisel hatalar yapacağız. "

Trabzon'u unuttuk

Alanya spor teknik direktörü Mateos, Konya'nın galibiyetiyle geçen hafta lider Trabzonspor'a karşı aldıkları 4-0'lık galibiyeti kendilerine unutturduklarını söyledi. Mateos, "Tabii ki bugün bizim için önemli bir galibiyetti çünkü geçen haftaki mağlubiyetin ardından tamamen unutacağımız bir skor aldık."

ismail ustaismail usta