TANITIM
Giriş Tarihi : 22-05-2019 15:10   Güncelleme : 22-05-2019 15:25

Komşu’nun İftar Sofrasına Yoğun İlgi

Mithat Ünal-Türkiye’nin bir çok yerinde oluşturduğu şubelerde sadece alışveriş değil, insanlarla birebir sosyal dokunuşlarda da bulunan Komşu Mağazaları’nın Anamur şubesi Atalay Beach Hotelde kurduğu iftar sofrasına ilgi yoğun oldu. Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ve personelinin birebir ağırladığı sofraya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan Müftü Zeynal Abidin Çınar, Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Eğitim Müdürlüğünden emekli Abdullah Korkmaz’ın eşleri ile iştirak ettiği sofrada Komşu Mağaza personelleri, doktorlar, hemşireler ve öğretmenlerin yanında çok sayıda iş adamı ve esnafta katıldı.

Komşu’nun İftar Sofrasına Yoğun İlgi

Mithat Ünal-Türkiye’nin bir çok yerinde oluşturduğu şubelerde sadece alışveriş değil, insanlarla birebir sosyal dokunuşlarda da bulunan Komşu Mağazaları’nın Anamur şubesi Atalay Beach Hotelde kurduğu iftar sofrasına ilgi yoğun oldu. Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ve personelinin birebir ağırladığı sofraya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan, Müftü Zeynal Abidin Çınar, Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Eğitim Müdürlüğünden emekli Abdullah Korkmaz’ın eşleri ile iştirak ettiği sofrada Komşu Mağaza personelleri ve aileleri, doktorlar, hemşireler ve öğretmenlerin yanında çok sayıda iş adamı ve esnafta katıldı. Merkez Camii İmamhatibi Memet Gümüş tarafından ircaa edilen Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Komşu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan bir konuşma yaptı.
Arslan konuşmasında Komşu Mağazaları olarak sadece bir alışveriş mağazası değil, bulunduğumuz yerlerde insanımızla birebir temas kurarak hem gönül bağımızı geliştiriyoruz, hem de bu tür etkinliklerle sosyal birlikteliğimizi arttırıyoruz.” Dedi.
Arslan; “Kmoşu Mağazaları, toplumöun tamamına hitap eden bir firma. Çünkü bizim firmamız grubumuz, toplumun tamamına hitap eden bir firma. Çünkü komşu demek bir sevda demek. Bu sevdanın iki kesimi var. Bir kesimde biz yöneticiler, mağazalarımızda, gruplarımızda çalışan arkadaşlarımız, bu sevdanın öbür tarafında da, siz sevgili misafirlerimiz var. Dolayısıyla bu bizim komşu sevdamız bir karşılıklı sevda. Sizin bizi sevdiğiniz kadar biz de sizleri seviyoruz.” Dedi.
Komşu mağazalarının bulunduğu her noktada, her bölgede, o bölgenin sosyal dokusu ile çok yakından ilgilenen bir firma olduğunun altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan; “Bu anlamda da biz bu ilerden çok mutluyuz. İnşallah bu birlikteliğimiz, bu doku anlayışımız, toplumun her kesimi ile beraber olma ihtiyacımız, isteğimiz ilelebet devam edecek. Devam etmesi içinde elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.” Dedi.  İlçe Müftüsü Zeynal Abidin Çınar’ın iftar duası ile başlayan program,  oruçların açılması ile devam etti.