SPOR
Giriş Tarihi : 24-07-2021 11:38   Güncelleme : 24-07-2021 12:18

Koçluk Nedir?

HABER/YORUM-Hey Hayır, Kendilerini Teknik Direktör Olarak Nitelendiren Çok Fazla İnsan Var. Çünkü Koçluk Henüz Düzenlemeye Tabi Olmayan Bir Meslektir. Koç Olmak İçin Okula Gitmenize Gerek Yok.

Koçluk Nedir?

HABER/YORUM-Hey Hayır, Kendilerini Teknik Direktör Olarak Nitelendiren Çok Fazla İnsan Var. Çünkü Koçluk Henüz Düzenlemeye Tabi Olmayan Bir Meslektir. Koç Olmak İçin Okula Gitmenize Gerek Yok. Ama Bunun Yerine Bugün Sahip Olduğumuz Şey Icf Adlı Kurumdur. Icf, Uluslararası Koçluk Federasyonu Anlamına Gelir Ve Orası Onaylandığınız, Koçluk Yetkinliklerinizin En Üst Seviyelerinde Sertifika Aldığınız Ve Oraya Çıkıp Kendinizi Profesyonel Bir Koç Olarak Tanıtabileceğiniz Yerdir.
Icf'ye Göre, Koçluğun Tanımı Şudur: Bir Müşteriyle Düşündürücü Ve Aynı Zamanda İnsanlara Kişisel Ve Profesyonel Potansiyellerini En Üst Düzeye Çıkarmaları İçin İlham Veren Yaratıcı Bir Süreçte Ortaklık Yapmak.
Hazırsanız, Gidelim!
Daha  İyi Bir Dünya İçin Sevgiyle, Daha Çok Sevgiyle Ve İle Yapıldı.
By Shiny Burcu Unsal
Şimdi İzle!
Bu Arada, Nlp Öğrenmek, Sarsılmaz Bir Büyüme Zihniyeti Geliştirmek, Duygusal Zekanızı Ve Koçluk Becerilerinizi Geliştirmek İstiyorsanız, 27/  7'de Yapacağım Bir Sonraki Icf Onaylı Nlp & Coach Çift Sertifikasyon Eğitimim Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Tıklayabilirsiniz.  Yeni Parlak Ve Güçlenmiş Zihninizle Hayatınızda Yeni Bir Bölüm İçin Geri Sayım Başlasın!
Sadece İki Nokta Kaldı!