EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-03-2021 08:56   Güncelleme : 01-03-2021 09:16

Koca'dan Sonra Selçuk'ta Özür diledi

Okulların açılmasının bir gün ertelenmesi ve illerde koronavirüs salgının seyrine göre yüz yüze eğitime geçme kararının ardından; daha önce okulların 1 Mart'ta açılacağını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk özür diledi..

Koca'dan Sonra Selçuk'ta Özür diledi

Okulların açılmasının bir gün ertelenmesi ve illerde koronavirüs salgının seyrine göre yüz yüze eğitime geçme kararının ardından; daha önce okulların 1 Mart'ta açılacağını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk özür diledi.

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Bakan Selçuk, "Okulların açılma takviminde yaşanan 1 günlük erteleme için tüm vatandaşlarımızdan özür dilerim. Bazı illerimizde son birkaç günde tespit edilen hızlı vaka artışı yeniden değerlendirme zorunluluğunu doğurmuştur. Sağlık önceliğimiz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederim" fadelerini kullandı.

Daha önce, okulların 1 Mart'ta açılacağı bildirilmiş ancak Milli Eğitim Bakanlığı vakaların bazı illerde artış göstermesi nedeniyle yüz yüze eğitim ile ilgili yarın yapılacak Kabine Toplantısı'nın ardından karar verileceğini açıklamıştı.