EKONOMİ
Giriş Tarihi : 17-09-2019 19:55   Güncelleme : 17-09-2019 19:59

KKTC Heyeti Anamur’a Geliyor

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde 4-8 Ekim tarihleri arasında 6. Sı yapılacak olan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı öncesi Anasmur Belediye Başkanı Hidayet Kılnç ve Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Oda Mecliz Başkanı Mehmet Yıldız ile birlikte KKTC’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası Anamur Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda ortaklaşa yapılan basın toplantısında Başkan Kılınç Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Sayın Turgay Deniz’in fuara katılacağını söyledi. 

KKTC Heyeti Anamur’a Geliyor


Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde 4-8 Ekim tarihleri arasında 6. Sı yapılacak olan Anamur Tarım ve Gıda Fuarı öncesi Anasmur Belediye Başkanı Hidayet Kılnç ve Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Oda Mecliz Başkanı Mehmet Yıldız ile birlikte KKTC’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası Anamur Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda ortaklaşa yapılan basın toplantısında Başkan Kılınç Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Sayın Turgay Deniz’in fuara katılacağını söyledi.  KKTC Başbakanı Nidai  Güngördü’nün de fuara katılmasının ise gündeme alındığını ancak bunun önümüzdeki günlerde belli olacağını söyledi.
Başbakan3 köye teşekkür etti
Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, KKTC Başbakanı Ziyaretleri sırasında Alaköprü Barajının kendileri için çok önemli olduğunu söylediğini belirtti ve bara altında kalan Akine, Sarıağaç ve Ormancık köyü sakinlerine teşekkür ettiğini söyledi.  Açıklamasında 4-8 ekimde yapılacak olan 6. Anamur Tarım ve Gıda Fuarı hakkında da kısa bir bilgi veren Kılınç,  “Fuarın organizasyonunu üstlenen yüklenici firmadan aldığım bilgilere göre katılımın çok yüksek olduğunu söyleyebilirim.” Dedi.