KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-11-2020 13:42   Güncelleme : 28-11-2020 14:32

Kitabı. Hemşerimiz Şahincileroğlu'na 'altın' ödül getirdi

Haber Merkezi-Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu, başarısına bir yenisini daha ekliyor. Şahincileroğlu, 4. Türkiye Altın Marka Ödülleri'nde 'Yılın Yazarı' ödülünü alacak. tazefile.com’un ana sponsorluğunda bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek olan Türkiye Altın Marka Ödülleri için geri sayım başladı.Şahincileroğlu, ‘Geçmişten Günümüze Bâb-ı Âli’nin İzinde’ isimli kitabı ile ‘Yılın Yazarı’ ödülünü alacak.

Kitabı. Hemşerimiz Şahincileroğlu'na 'altın' ödül getirdi

Haber Merkezi-Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu, başarısına bir yenisini daha ekliyor. Şahincileroğlu, 4. Türkiye Altın Marka Ödülleri'nde 'Yılın Yazarı' ödülünü alacak.
tazefile.com’un ana sponsorluğunda bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek olan Türkiye Altın Marka Ödülleri için geri sayım başladı.Şahincileroğlu, ‘Geçmişten Günümüze Bâb-ı Âli’nin İzinde’ isimli kitabı ile ‘Yılın Yazarı’ ödülünü alacak.
 Big Creative ve Türkiye Altın Marka Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş’ın organizasyonunu yaptığı tören, iş, ekonomi, kültür, sanat, televizyon ve basın dünyasının zirvedeki isimlerini ağırlayacak.
Pandemi koşullarına ve kurallarına göre yapılacak organizasyon, 7 Aralık 2020 Pazartesi Hilton Hotel Bomonti & Conference Center'de düzenlenecek.
 Saat 16.00’da başlayacak ve Beyaz TV’den naklen canlı olarak yayınlanacak ödül töreninin  sunuculuğunu Şenol İpek ve Berat Aşıcıoğlu yapacak.
 Birbirinden önemli isimlerin ödül alacağı törende Gazeteci Yazar Mehmet Şahincileroğlu da Ağustos 2019’da Ritim Plus Yayınları etiketi ile yayımlanan ‘Geçmişten Günümüze Bâb-ı Âli’nin İzinde’ isimli kitabı ile ‘Yılın Yazarı’ ödülünü alacak.
Anamur’un onuru gazeteci yazar  Mehmet Şahincileroğlu, 1 Temmuz 1987 yılında Mersin doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Anamur’da okudu. 2011’de Ömer Halisdemir (Niğde) Üniversitesi Radyo Televizyon Yayıncılığı Bölümü’nden mezun oldu. Halen mesleğini devam ettiriyor. Anamur Ekspres Gazetesi olarak Şahinccileroğlu’na başarılarının devamını diliyoruz.