SİYASET
Giriş Tarihi : 05-10-2019 11:23   Güncelleme : 05-10-2019 12:36

Kılınç;'İşçi Çıkarmanın Kimseye Faydası Olmaz'

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, işçi çıkarmanın kimseye faydası olmayacağını söyledi. Anamur Belediyesi Ekim ayı Meclis Toplantısı birinci oturumunda CHP’li üye Ozan Atalay’ın İşçi çıkarma çıkarma konusunda da öyle dediniz’ şeklindeki sözleri karşısında “İşçi çıkarmanın kimseye faydası olmaz. Bundan öncekileri gördük. Hepsi mevta oldu.” dedi. Kılınç buna kendisini CHP'nin mecbur ettiğini belirtti ve "Vicdanen rahatsızım." dedi.

Kılınç;'İşçi Çıkarmanın Kimseye Faydası Olmaz'

 

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, işçi çıkarmanın kimseye faydası olmayacağını söyledi. Anamur Belediyesi Ekim ayı Meclis Toplantısı birinci oturumunda CHP’li üye Ozan Atalay’ın İşçi çıkarma çıkarma konusunda da öyle dediniz’ şeklindeki sözleri karşısında “İşçi çıkarmanın kimseye faydası olmaz. Bundan öncekileri gördük. Hepsi mefta oldu.” dedi. Atalay’ın; “Ben geçmiş dönemler için söyledim.” Şeklindeki sözlerine Kılınç; “Ben geçmiş dönemi kabul ediyor muyum? Geçmiş dönemde bu hatayı yapanı görüyoruz. Şu anda siyasi mefta oldu. İşçi Çıkarmanın kimseye bir faydası olmaz. Bana da olmaz. Kimsenin ekmeğini elinden almanın kimseye faydası olmaz. Bu bana da aynı ben de yaparsam ben de aynı beterim. Beni de eleştirin sesimi çıkarmam.” dedi.
Başkan Kılınç; 'Vijdanen rahatsızım.'
Son zamanlarda Anamur Belediyesi’nden 16 kişinin işten çıkarılacağı yönündeki söylentileri üzerine meclisteki konuşması hatırlatılan B
elediye Başkanı Hidayet Kılınç; “O sözümün arkasındayım. CHP’lilere söyledim. Adeta yalvardım. Beni mecbur bıraktılar. Kendim atsam da vicdanen rahatsızım.” Cevabını verdi.