TANITIM
Giriş Tarihi : 02-07-2020 08:51

Kil Maskesi İle Pürüzsüz Ciltler Sizinle

Cilt bakımında sık sık karşınıza çıkan ve doğallığı ile kullanımına daha fazla yer verilen maske çeşitleri içerisinde elbette kil maskesi yer alıyor.

Kil Maskesi İle Pürüzsüz Ciltler Sizinle

Cilt bakımında sık sık karşınıza çıkan ve doğallığı ile kullanımına daha fazla yer verilen maske çeşitleri içerisinde elbette kil maskesi yer alıyor. Kullanımı tamamen doğal olan ve hem kokusu hem de yapısı ile hayranlıl uyandıran bu maske kilden başka bir bileşene sahip değildir. Tamamen toz kil halinde üretilen bu maskeyi saf su ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

Yeşil renge sahip olan kil maskesi, düzenli kullanım sonucunda  cildinizde yer alan siyah noktaları, akne ve sivilceleri, yara izlerini, skar izlerini, gözenek sorunlarını ve yağlanmayı kısa sürede ortadan kaldırır. Haftada en az iki kez kullanımı uygun görülen kil sayesinde siz de kısa sürede istediğiniz o pürüzsüz cilde sahip olabilirsiniz.

Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?

Kil maskesi, diğer maskelerden biraz farklıdır. Saf su karıştırarak kili macun kıvamına getiriyor ve cilde uyguluyorsunuz. Belirli süre sonunda cildi ılık su ile yıkıyor ve soğuk su ile diriltiyorsunuz. Kullanımı keyifli ve bir o kadar da kolay olan maskeleri https://www.dermokilshop.com/cilt-yuz-kil-maskesi adresinden alabilirsiniz.