TANITIM
Giriş Tarihi : 02-01-2021 12:26   Güncelleme : 02-01-2021 12:55

Kemal Sunal'lı O Reklam Filmi Neden Çok Konuşuluyor?

Haber Merkezi-Neredeyse Ömrünün Tamamını Gülmeye Ve Gülümsetmeye Adayan Türk Filminin Unutulmaz Sanatçısı Kemal Sunal’ın Yüzü Kullanılarak Hazırlanan O Reklam Filmi, Son Zamanlarda Türkiye'nin en çok konuşulan konusu oldu.

Kemal Sunal'lı O Reklam Filmi Neden Çok Konuşuluyor?

Haber Merkezi-Neredeyse Ömrünün Tamamını Gülmeye Ve Gülümsetmeye Adayan Türk Filminin Unutulmaz Sanatçısı Kemal Sunal’ın Yüzü Kullanılarak Hazırlanan O Reklam Filmi, Son Zamanlarda Türkiye’nin En Çok Konuşulan Konusu Oldu. Ölümünün  Üzerinden Neredeyse 20 Yıl Geçmesine Rağmen, Çocuklarda Dahil Bir Çoğumuzun Hafızasında Tazeliğini Koruyan Kemal Sunal 2020 Yılının Acılarının Bir Nebze Oldun Unutulması Adına Ziraat Bankası Tarafından Hazırlatıldı. Buna Göre, Koronavirüs Salgını Ve Doğal Felaketler Nedeniyle Geçtiğimiz Sene Acılarla Dolu Bir Yıl Oldu. Dünyanın İçinde Bulunduğu Zor Zamanlara İnat Kemal Sunal 2021’de Türkiye’ye #Senhepgülümse Dedi. Plastik Makyajla Kemal Sunal’a Benzetilen Gaziantepli Sanatçı Mehmet Kurt’un Oynadığı Reklam Filminde Tebessüme Vurgu Yapıldı.
Bilgisayar Efektlerinden De Yararlanılan Filmi Sosyal Medyada Beğenen De Oldu, Beğenmeyen De. Kemal Sunai,
11 Kasım 1944 Yılında İstanbul Küçükpazar Semtinde Dünyaya Gelmiştir. Üç Kardeşin En Büyüğü Olarak Yer Alan Kemal Sunal'ın Annesi Saime Sunal Babası İse Mustafa Sunal’dır. Aslen Malatyalı Olan Kemal Sunal; Cemil Sunal Ve Cengiz Sunal Adında İki Kardeşe Sahiptir. İlkokulu Mimar Sinan İlkokulu'nda Okuyan Kemal Sunal Vefa Lisesi'nden Mezun Olmuştur. Akrep Burcu Olan Kemal Sunal 56 Yaşında 3 Temmuz 2000 Yılında Vefat Etmiştir. Türk Sinemasının unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal'ı saygıyla anıyoruz.