GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2019 13:31   Güncelleme : 03-06-2019 14:50

Kaymakam Kurdoğlu’ndan Kutlama ve Davet

Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu yayınladığı mesajında hem halkın bayramını kutladı, hem de 4 Haziran 2019 Salı bayramın birinci günü(yarın) saat 10:00’da, kamu personelini ve tüm vatandaşları 4 Haziran 2019 Salı günü saat 10.00′ da öğretmenevi'ndeki bayramlaşma programına davet etti.

Kaymakam Kurdoğlu’ndan Kutlama ve Davet

Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu yayınladığı mesajında hem halkın bayramını kutladı, hem de 4 Haziran 2019  Salı bayramın birinci günü(yarın) saat 10:00’da, kamu personelini ve tüm vatandaşları 4 Haziran 2019 Salı günü saat 10.00′ da öğretmenevindeki bayramlaşma davet etti. Kurdoğlu mesajında; “Bayramlar, dini ve milli inançlarımızı, örf ve adetlerimizle süsleyip geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği yüzyıllar boyu özenle örülmüş değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan sevgi günleridir. Milli ve manevi değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşçe kucaklaştığımız karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu bir Ramazan bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
Karşılıklı olarak insani ilişkilerin yoğunluk kazandığı, dostlukların ve arkadaşlıkların güçlendirildiği, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan, güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyorum.
Bu vesileyle mesai arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli çalışanların ve Anamurluların Ramazan bayramını tebrik eder, 4 Haziran 2019 salı günü saat 10.00’da öğretmenevinde yapılacak bayramlaşma programına tüm kamu personeli ve sivil vatandaşları davet ederim.” Dedi.