TANITIM
Giriş Tarihi : 10-08-2019 07:51   Güncelleme : 10-08-2019 07:56

Kaymakam Kurdoğlu Anamur Halkının Bayramını Kutladı

Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, hem  Anamur Halkının Kurban Bayramını Kutladı, hem de bayramlaşma töreninin, bayramın birinci günü yapılacağını duyurdu.

Kaymakam Kurdoğlu Anamur Halkının Bayramını Kutladı

Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, hem  Anamur Halkının Bayram Mesajını Kutladı, hem de bayramın birinci günü bayramlaşma töreni yapılacağını duyurdu. Kurdolu; “İnancımızın ve kültürümüzün, ayrılmaz bir parçası olarak sevgi ve saygı atmosferinin hakim olduğu, dostluk ve kardeşliklerin en güzel örneklerinin yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en üst düzeyde idrak edildiği çok  özel günlerdir.
Bu sebeple Millet olarak binlerce yıldır bu topraklarda hakim kıldığımız sevgi ve kardeşlik iklimi ekseninde, bayramın birleştirici ve bütünleştirici havasını, milletimizin tüm fertlerinin en güçlü şekilde hissetmesini ve yaşamasını sağlayacak tutum ve davranışlar içerisinde bulunmamız büyük önem arz etmektedir.
Bu vesile ile mesai arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli çalışanları ve Anamurluların Kurban Bayramını Tebrik Ederim.” Dedi.
Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, bayramlaşma töreninin, bayramın birinci günü olan 11 Ağustos 2019  Bayramın birinci günü (yarın) saat 14:00’te kurumda gerçekleşeceğini de sözlerine ekledi.