TANITIM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 11:03

Kavanoz

Mutfaklarda en çok tercih edilen aksesuarların başında kavanoz yer alır. Gıdalarınızı depolamak için birçok ebatta ve modeldeki bu güzel ürünler en büyük yardımcınızdır.

Kavanoz

Mutfaklarda en çok tercih edilen aksesuarların başında kavanoz yer alır. Gıdalarınızı depolamak için birçok ebatta ve modeldeki bu güzel ürünler en büyük yardımcınızdır. Mutfağınızda daha düzenli bir alana sahip olmak isterseniz kavanozlar imdadınıza koşar. Turşu ve konserve yapmak isteyen kişiler satın alacakları cam kavanozlar ile hijyenik bir saklama yapabilir. Cam kavanozlar bulaşık makinesinde ve de elde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Isıya dayanıklı olan cam kavanozlar ile sıcak konserveleri daha güvende hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda kavanoz sayesinde kışlık hazırlıklarınızı da yapabilme imkanınız vardır. Bakliyatları saklamak için de şık ve güzel modelleri seçebilir, mutfağınızda farklı bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Size büyük bir kolaylık sağlayan kavanoz çeşitlerinin ister kapaklı isterseniz de vakumlu olanlarını tercih edebilirsiniz. Vakumlu kavanozlar havayı ve kokuyu geçirmeyerek gıdalarınızı taze tutar. Sağlıklı beslenen kişiler kuru yemişlerini bu kaplarda güvenle muhafaza edebilir. Ev yapımı reçel, salça ve soslar için farklı boy ve şekle sahip olan kavanozlardan satın alabilirsiniz.

 

Kavanoz Çeşitleri

 

Ahşap kapaklı kavanoz çeşitleri mutfağınızda çok hoş bir görüntü yaratır. Birçok modeli bulunan kavanozların kare, yuvarlak, oval halleri de mevcuttur. Dekoratif kapaklı kavanozları farklı tarzınızı yansıtabilme olanağı sağlar. Kapak seçeneklerinden cam olanları da çok güzel görüntüye sahiptir. Bazı kavanozların üzerlerinde farklı renk ve desenlere sahip olan kurdele ve ipler de mevcuttur. Kilitli kavanozlar da gıdalarınızı çok taze tutabilecek özellikte imal edilir. Kavanoz almadan önce ister tek olanları isterseniz farklı boyları içeren takımları inceleyebilirsiniz. Farklı boylarda kavanoz satın alarak güzel bir set yapabilirsiniz. Modaya uyum sağlamak isterseniz tatlı ve içeceklerinizi şık sunumları yapmak için küçük boydaki kavanozlar ile servis edebilirsiniz. Kavanozları mutfağınız dışında birçok alanda kullanmanız mümkün. Kalemlik olarak kullanabileceğiniz, odanızın baş köşesinde yerini alabilecek özellikteki bir kavanoz ile şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Ufak tefek ürünleri saklamak için de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Fiyat, ebat ve model konusunda çeşitlilik gösteren kavanoz modellerini https://bencetupperware.com/Kuru-Gida-Saklama--Urunler?cat=.160. sayfamızda inceleyebilir, size en uygun olanını hemen sipariş ederek sorunsuz bir depolama çözümüne kavuşabilirsiniz.