GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2021 16:25   Güncelleme : 29-05-2021 19:26

KARTAL'DA TESİSLERİN İSİMLERİNİ GENÇLER BELİRLEYECEK

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ilçe genelinde yapılan projelerde yer alan kafeteryalara verilecek isimlerde kararı Kartallı gençlere bırakıyor..

KARTAL'DA TESİSLERİN İSİMLERİNİ GENÇLER BELİRLEYECEK

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ilçe genelinde yapılan projelerde yer alan kafeteryalara verilecek isimlerde kararı Kartallı gençlere bırakıyor.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, kafeteryaların isimlerini; düzenleyecekleri anket ile belirleyeceklerini söyledi. Yüksel, sosyal medya hesaplarından düzenlenecek olan anketin yanı sıra gençlerin düşündükleri isimleri de kendileriyle paylaşmalarını istedi. Yüksel, şunları söyledi:

“Bir Kartallı olarak komşularımızın yararlanacağı projelerimizi hızla tamamlamaya gayret ediyoruz. Tabi ki bu arada sevgili komşularımızın düşünceleri ve istekleri bizi bu konuda yönlendiriyor. Bu kapsamda Kartal’da hayata geçirdiğimiz parklarımız, tesislerimiz ve merkezlerimizin bünyesinde vatandaşlarımızın soluk alabileceği, dinlenebileceği kafelerimizin çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyoruz. Önceliğimizi hep Kartallı komşularımızın istekleri doğrultusunda uygularken, hizmet veren kafelerimizin adına da Kartallı gençlerimizle birlikte karar vermek istiyoruz. Gençlerimizin istekleri doğrultusunda ve farklı isim önerilerinize açık olarak bir anket düzenliyoruz. Haydi Kartallı gençler, kafelerimizin adına hep beraber karar verelim” dedi.