GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 16:45   Güncelleme : 12-05-2021 17:24

KARAMOLLAOĞLU'NDAN İSRAİL TEPKİSİ: ″DAHA NEYİ BEKLİYORUZ?″

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İsrail'in Ramazan Bayramı öncesinde Kudüs'e saldırmasına tepki gösterdi. Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Biz, Türkiye ve topyekûn İslam alemi olarak harekete geçmek için daha neyi bekliyoruz?" dedi..

KARAMOLLAOĞLU'NDAN İSRAİL TEPKİSİ: ″DAHA NEYİ BEKLİYORUZ?″

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İsrail'in Ramazan Bayramı öncesinde Kudüs'e saldırmasına tepki gösterdi. Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Biz, Türkiye ve topyekûn İslam alemi olarak harekete geçmek için daha neyi bekliyoruz?" dedi.

Karamollaoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Arife günü, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte savaş uçaklarıyla Gazze’ye insanlık dışı saldırılarda bulunan işgalci İsrail, haddini ve hududunu bir kez daha fazlasıyla aşmıştır! Çocukları, kadınları, sivilleri ve topyekun masumları hedef alan bu alçaklığa artık bir son verilmelidir! Zaman, temenni cümleleri kurma değil; bu zulme son vermek ve kınamanın ötesinde sonuç alıcı adımlar atmak için harekete geçme zamanıdır!

İlk kıblemize ve tüm kutsal değerlerimize saldıran işgalci ve katil İsrail, şimdi de Ramazan Bayramı’nda kundaktaki bebeklerin dahi kanını dökmek için harekete geçmiştir. Peki biz, Türkiye ve topyekun İslam alemi olarak harekete geçmek için daha neyi bekliyoruz?"