SİYASET
Giriş Tarihi : 01-03-2021 08:56   Güncelleme : 01-03-2021 09:00

Karamollaoğlu:'28 Şubat'tan Çıkarılacak Dersler Var'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 28 Şubat’ın yıldönümünde, “Bu anlamda; her dönem demokrasimize ve ülkemize darbe vurmak ve milletimizin sesini kısmak isteyenler için 28 Şubat’tan çıkarılacak dersler vardır” dedi..

Karamollaoğlu:'28 Şubat'tan Çıkarılacak Dersler Var'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 28 Şubat’ın yıldönümünde, “Bu anlamda; her dönem demokrasimize ve ülkemize darbe vurmak ve milletimizin sesini kısmak isteyenler için 28 Şubat’tan çıkarılacak dersler vardır” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, 28 Şubat’ın yıldönümünde sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı mesajında şöyle dedi:

“Tarihimizde kara bir leke olarak yerini alan 28 Şubat’ın üzerinden tam 24 yıl geçti. Milletimizin iradesine ve ülkemizin geleceğine ipotek koyan tüm darbeler ve darbeci zihniyetler gibi, 28 Şubat’ın ve o dönemin aktörlerinin de bugün nasıl hatırlandıkları bir ibret vesikasıdır.

Merhum Erbakan Hocamız ve bu demokrasi ve insan haklarını zedeleyen darbeye karşı onurlu ve dik duruş sergileyenler ise, bugün hayırla ve rahmetle yâd edilmektedir. Bu anlamda; her dönem demokrasimize ve ülkemize darbe vurmak ve milletimizin sesini kısmak isteyenler için 28 Şubat’tan çıkarılacak dersler vardır. 28 Şubat’ı gerçekleştirenlerin utançla, o dönem hedef alınanların ise hayırla ve şerefle hatırlandığı bugün; 28 Şubat’ın tüm yönleriyle aydınlatılmasını ve ülkemizde böylesine utanç verici hadiselerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum.”