SİYASET
Giriş Tarihi : 20-02-2020 10:40   Güncelleme : 20-02-2020 11:42

Kahvecioğlu; ‘Anamurda İYİ Partiyi Birinci Parti Yapacağız’

Mithat Ünal-İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, önümüzdeki Cumartesi günü saat 12:00'de Kaplan Düğün Salonu'nda yapılacak olan 2. Olağan İlçe kongresi öncesi basınla kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi.  Efsane Restaurant’ta gerçekleştirilen toplantıda, konuşan Kahvecioğlu; “Anamur İYİ Parti olarak partimizi birinci parti yapıncaya kadar inşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi.

Kahvecioğlu; ‘Anamurda İYİ Partiyi Birinci Parti Yapacağız’

Mithat Ünal-İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, önümüzdeki Cumartesi günü saat 12:00'de Kaplan Düğün Salonu'nda yapılacak olan 2. Olağan İlçe kongresi öncesi basınla kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi.  Efsane Restaurant’ta gerçekleştirilen toplantıda, konuşan Kahvecioğlu; “Anamur İYİ Parti olarak partimizi birinci parti yapıncaya kadar inşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi. Toplantıya, İYİ Parti İlçe sekreteri Salih Kutlu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltun ve bazı yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yemekte kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, bundan önce olduğu gibi İYİ Parti olarak bundan sonra da basınla sürekli istişare içerisinde olacaklarını söyledi. 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 12:00’de  Kaplan Düğün Salonunda yapılacak kongreye tek liste ile gidileceğini kaydeden İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu; “Alışılmış bir İlçe Yönetiminin dışında, halkın ayağına seçim zamanlarında giden değil, seçim bittiği andan itibaren sahada olan bir teşkilat olacağız. Anamur İYİ Parti olarak partimizi birinci parti yapıncaya kadar inşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz.” Dedi. Kongrenin ardından yönetim kurulunda bazı revizyona gidilebileceğine dikkat çeken Kahvecioğlu toplantıda, kongre başta olmak üzere basının genel ve yerel gündemle ilgili sorularını yanıtladı.

Kongreye kimler katılacak?
Parti İlçe Sekreterinden alınan bilgilere göre Cumartesi günü  saat 12:00’de Kaplan Düğün Salonu’nda yapılacak olan genel kurula İl Başkanı Mehmet Dutar, Milletvekili ve Genel İdare Kurulu üyesi Zeki Hakan Sadalı, Milletvekili Behiç Çelik, Genel İdare Kurulu üyeleri Burhanettin Kocamaz, Ali Kamış ve  Anamur Eski Belediye Başkanı ve Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Türe’nin  katılması bekleniyor.