GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 16:45   Güncelleme : 12-05-2021 17:27

İSTANBUL’DA KAÇAK SİGARA ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN ADRESE BASKIN DÜZENLENDİ

Bahçelievler ilçesinde kaçak sigara üretim ve satışı yapıldığı ihbar edilen adrese emniyet ekipleri operasyon düzenledi. Çeşitli tütün imalat ürünleri ele geçirildi ve adreste bulunan 2 kişi gözaltına alınarak adli işlemlerinin yapılmasının ardından serbest bırakıldı..

İSTANBUL’DA KAÇAK SİGARA ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPAN ADRESE BASKIN DÜZENLENDİ

Bahçelievler ilçesinde kaçak sigara üretim ve satışı yapıldığı ihbar edilen adrese emniyet ekipleri operasyon düzenledi. Çeşitli tütün imalat ürünleri ele geçirildi ve adreste bulunan 2 kişi gözaltına alınarak adli işlemlerinin yapılmasının ardından serbest bırakıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, İstanbul Bahçelievler’de bir adreste sigara dolum makineleri ile dolum ve imalat yapıldığı yönünde bilgi edinilmesi üzerine, adreste yapılan kontrollerde; çatı katının imalathane olarak dizayn edildiği ve tütün sarıldığı tespit edildi.

E.A ve yabancı uyruklu iş yeri çalışanı A.A isimli iki kişi gözaltına alındı. Adreste, 25 kg şeffaf poşet ve koliler içerisinde tütün, 2 otomatik sigara dolum makinesi, 324 kutu doldurulmuş sarma sigara, 85 kutu boş makaron, paket halinde 10 adet toplamda 10 kg bandrollü tekel ürünü ele geçirildiği bildirildi.

Konu ile ilgili yakalanan iki kişi işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.