GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2021 13:35   Güncelleme : 20-06-2021 14:06

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BABALAR GÜNÜ KLİBİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, ‘Babalar Günü’ dolayısıyla, polislerin ve polis çocuklarının da içinde olduğu bir klip hazırladı. .

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BABALAR GÜNÜ KLİBİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, ‘Babalar Günü’ dolayısıyla, polislerin ve polis çocuklarının da içinde olduğu bir klip hazırladı.

İstanbul’da, İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Özel Harekat, Çevik Kuvvet ve Terörle Mücadele şubeleri başta olmak üzere kritik birimlerde görev yapan emniyet mensupları ile polis çocuklarının yer aldığı klipte, miniklerin babalarına karşı olan sevgileri ve özlemleri ön plana çıkarıldı.

Klipte babalarını anlatan çocuklar, onlara sürpriz yapıp, babalarının yaptıkları görevle kahramanlıklarını anlatıyor. 

İstanbul’da Şehit Polis Ömer Erdoğan Ortaokulu’nun bir sınıfında ‘öğretmen’ rolündeki oyuncu Sinem Uslu’yla başlayan ve gerçek polis çocuklarının rol aldığı klip, Emniyet Müdürlüğü koridorlarında son buluyor.

Hazırlanan klibin son bölümünde ise 2016 yılında yaşanan 15 temmuz darbe girişiminde görevi sırasında yaralanan ve tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda kalan gazi polis memuru Yaşar Demiral’ın, kızından gelen kutlama telefonuyla duyduğu sevinç ve baba-kız arasındaki diyalog yer alıyor.