EKONOMİ
Giriş Tarihi : 10-04-2021 11:52   Güncelleme : 10-04-2021 12:03

İSPARK’TAN KARTLA ÖDEMEDE YÜZDE 5 İNDİRİM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden İSPARK, kent genelinde bulunan tüm otoparklarında kredi kartı ve İstanbulkart ile gerçekleştirilen ödemelerde indirim kampanyası başlattı. Yüzde 5 indirim fırsatı sağlayan kampanya, Mayıs sonuna kadar geçerli olacak..

İSPARK’TAN KARTLA ÖDEMEDE YÜZDE 5 İNDİRİM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden İSPARK, kent genelinde bulunan tüm otoparklarında kredi kartı ve İstanbulkart ile gerçekleştirilen ödemelerde indirim kampanyası başlattı. Yüzde 5 indirim fırsatı sağlayan kampanya, mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak.

İSPARK, katlı, açık ve yol üstü otoparklarında her gün yaklaşık 150 bin sürücüye hizmet veriyor. Yeni bir kampanya başlatan İSPARK, araç sahipleri park ücretini kredi kartı ve İstanbulkart ile ödediklerinde yüzde 5 indirim alacak. İsteyen sürücüler bu ödemelerini temassız olarak da gerçekleştirebiliyor.

MURAT ÇAKIR: İNDİRİM SAĞLAYARAK SÜRÜCÜLERİMİZİ KARTLA ÖDEME KONUSUNDA TEŞVİK ETMEK İSTEDİK

Pandemi ile birlikte, sürücülerin kartlı ve temassız ödeme sistemlerini kullanmaları için projeler geliştirdiklerini açıklayan İSPARK Genel Müdürü Murat Çakır, “Son iki yılda yaptığımız kampanya ve çalışmalarla kartla ödeme oranını artırdık. Yüzde 25’in üzerinde otopark ücretleri kartla ödeniyor ve her gün bu oran artıyor. Biz de hem sürücülerimize indirim sağlayarak onları teşvik etmek hem de pandemi döneminde nakit temasını azaltmak üzere yeni bir kampanya başlattık” dedi.

Kredi kartı ve İstanbulkart ile ödemelerde yüzde 5 indirim fırsatı sağlayan kampanya İSPARK’ın tüm otoparklarında 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olacak.