EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-09-2021 15:23   Güncelleme : 13-09-2021 15:23

İş İnsanı Aydın’dan Eğitime Destek

İhtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere her zaman yardımcı olan, onların yaşamlarına dokunan iş insanı Abdulnasır Aydın, 2021-2022 eğitim öğretim yılında da eğitime desteğini sürdürdü.

İş İnsanı Aydın’dan Eğitime Destek

İhtiyaç sahibi ailelere ve öğrencilere her zaman yardımcı olan, onların yaşamlarına dokunan iş insanı Abdulnasır Aydın, 2021-2022 eğitim öğretim yılında da eğitime desteğini sürdürdü. Corona  19  nedeniyle  uzun süre  uzak eğitim  nedeniyle  kapalı  kalan kurumlardan,  15 Temmuz Milli  İrade  İlkokulu ve  Şehit Hasan Kuş  İlkokulunun fiziki eksikliklerini   tamamlayan  inşaat müteahhidi   Abdulnasır  Aydın, uzaktan eğitim sırasında ihtiyaç  sahibi öğrencilere  EBA uyumlu  tablet alarak, derslerden geri kalmamalarına  da destek verdi. Aydın; “Eğitim kurumlarımızda yetişecek öğrenciler ülkemizin daha da gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlayacağına inanıyorum.  Onlar ülkemizi aydınlık yüzleri.

Bende zor koşullarda okudum,  bu nedenle çocuklarımızı en iyi anlayanlardan biri de benim.   
Allah sağlık verdikçe okuyan çocuklarımıza ve eğitim kurumlarına her zaman destek olacağım. Tüm  öğrencilerimize,öğretmen ve   idarecilere  yeni eğitim öğretim yılında  başarılar diliyorum.” Diyerek  Milli  Eğitim Müdürü  İlyas  Mercan ve  Okul Müdürlerine  teşekkür etti. Milli Eğitim  Müdürü  İlyas Mercan,  Devletin eğitim kurumlarının  tüm ihtiyacını  giderdiğin, hayırseverlerin desteği ile tüm eksiklikleri  giderilmiş  olduğunu  belirterek, iş insanı  AbdulnasırAydın’a  destekleri   nedeniyle teşekkür etti.  Eğitime verdiği destek nedeniyle Milli  Eğitim  Müdürü   ve  destek  verdiği  15 Temmuz Milli  İrade  İlkokulu  Müdürü  Mehmet Tuğrul, Şehit Hasan Kuş  İlkokulu Müdürü  Ahmet  Cihankar tarafından  teşekkür plaketi  sunuldu. Kaynak:Yeni Anamur