SAĞLIK
Giriş Tarihi : 24-10-2020 13:33   Güncelleme : 24-10-2020 13:45

İmamoğlu da Koronaya Yakalandı

İmamoğlu da Koronaya Yakalandı

Mithat Ünal-Korona Virüs salgınının son kurbanlarından birisi de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Ekrem İmamoğlu oldu. İmamoğlu Korona virüs testinin pozitif çıktığını kensi twittee hesabından; “Covid 19 testim pozitif çıktı, tedavi sürecim başladı.
Sağlık durumum şu an iyi, ilgi gösteren herkese teşekkürler. Sağlığınıza ve önlemlere mutlaka dikkat edin, hepinizi seviyorum.” Diyerek duyurdu.
Rahatsızlandığı için hastaneye gittiğini ve burada yapılan kontrollerde ateşinin 38 dereceye yükseldiğini öğrendiğini kaydeden İmamoğlu çektiği video ile vatandaşlara seslendi.
Sık sık test yaptırdığını ve bu güne kadar bütün testlerinin negatif çıktığını kaydeden Ekrem İmamoğlu; “ Kıymetli vatandaşlarımız ben sıklıkla test olan birisiyim, hatta Çarşamba günü Korona testi oldum, hatta negatif çıkmıştı, ama dün akşam saat 21:00 sıralarında, ateşim yükseldi ve 38 derece ateşle hastaneye gelince, dün akşamı hastanede geçirdim ve test olduk,
Bugün itibarı ile pozitif olduğu konusunda bir rapor oluştu.” Dedi Şu an iyi olduğunun altını çizen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ateşinin normal olduğunu ve sürecin devam ettiğini söyledi. Tıbbi anlamda olumsuz bir durumun olmadığını kaydeden İmamoğlu, bütün vatandaşları dikkatli olmaya davet etti.