TANITIM
Giriş Tarihi : 22-02-2021 16:33   Güncelleme : 22-02-2021 16:33

İktisatEvim Taksitle Ev ve Araba Sahibi Yapıyor

İktisatEvim sayesinde istediğiniz zaman taksitle ev ve araba sahibi olma avantajına sahipsiniz.

İktisatEvim Taksitle Ev ve Araba Sahibi Yapıyor

Farklı paket ve ödeme seçenekleri ile kendinize en uygun ödeme çizelgesini ve taksit seçeneklerini oluşturma imkanına sahipsiniz. Önemli olan sizsiniz, sizin bütçenize uygun olan taksit seçenekleri ile hayalinizdeki eve veya arabaya sahip olabilirsiniz.

 

Sıralı Tespitli İktisat

Sıralı tespitli iktisat sayesinde İktisatEvim taksitle araba alma şansına sahip olmanızı sağlıyor. Bu sayede bütçenizi zorlanmanıza gerek kalmıyor. Sıra tespitli iktisat sayesinde borcunuz çok daha kısa sürede bitiyor. Tasarruf programı çerçevesinde noter huzurunda yapılan çekilişte ilk sıralarda çıkarsanız İktisatEvim size belirli kampanya ve avantajlar sunuyor. Bunun sonucunda da borcunuz çok daha kısa sürede bitiyor.

 

Vade Ortası İktisat

Vade ortası iktisat sistemi ile İktisatEvim taksitle ev ve araba sahibi alma düşünceniz küçük iktisat bedelleri sayesinde kolaylaşıyor. Bu sistemin bir diğer özelliği ise her şeyi kendiniz belirlersiniz. Tamamen bütçe dostu olan bu sistem sayesinde taksit tutarını, kaçıncı ayda taksit tutarını arttırabileceğiniz gibi tüm seçenekleri ve detayları kendinize belirlersiniz. Üstelik senetle de ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

 

Esnek Ödeme İktisat

Ayda sadece 500 Türk lirasından başlayan taksitler sayesinde İktisatEvim taksitle ev ve araba alma imkanına erişebilirsiniz.

 

Neden İktisatEvim?

İktisat evim için önemli olan sizsiniz. Dilediğiniz eve, arsaya ev arabaya İktisat evimin sağladığı kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Farklı iktisat seçenekleri ile kendinize en uygun ödeme şeklini belirleyerek peşinatsız, faizsiz ve kredisiz bir şekilde ufak taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan isterseniz tasarruf programı ile isterseniz senet ile ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

 

Aile bütçesini zorlamayan ufak taksitler ile hayalinizdeki eve veya arabaya sahip olabilirsiniz. Sıralı iktisat ile hesapladığınızdan çok daha kısa sürede evinize veya arabanıza kavuşabilir ve bunun keyfini çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz evi seçmeniz ve sonrasında İktisatEvim’ e gelerek size uygun ödeme planı sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma şansınız yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlardan yararlanmak hiç zor değil, 18 yaşını doldurmuş olmalısınız, TC. vatandaşı olmalısınız ve bir geliriniz olmalı. Tüm bu şartlar sayesinde çok kolay ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Üstelik bize başvurduğunuzda kredi notunuza bakmadan herkesi ev ve araba sahibi yapıyoruz.

 

Kaynak: https://www.iktisatevim.com.tr/