KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-11-2019 09:04

İclal Aydın Mersinli okurlarıyla D&R’da buluşuyor

İclal Aydın, D&R Live etkinlikleri kapsamında kitapseverlerle buluşuyor. Ünlü yazar,“Kalbimin Can Mayası” isimli yeni kitabını 1 Aralık Pazar günü saat 14.00’te okurları için imzalıyor. Etkinliğe, D&R Mersin Forumev sahipliği yapacak.

İclal Aydın Mersinli okurlarıyla D&R’da buluşuyor

İclal Aydın, D&R Live etkinlikleri kapsamında kitapseverlerle buluşuyor. Ünlü yazar,“Kalbimin Can Mayası” isimli yeni kitabını 1 Aralık Pazar günü saat 14.00’te okurları için imzalıyor. Etkinliğe, D&R Mersin Forumev sahipliği yapacak.  İclal Aydın, D&R Live etkinlikleri kapsamında D&R Mersin Forum’un konuğu oluyor. “Kalbimin Can Mayası” isimli kitabı için düzenlenecek imza gününde Mersinliokurlarıyla buluşacak Aydın, yeni kitabını sevenleri için imzalayacak. Etkinlik, 1 Aralık Pazar günü saat 14.00’te başlayacak.
Kitap hakkında Kapalı bir kapının iki tarafında iki insan duruyor. Rüçhan ve Nesrin. Türkân ve Mine. Kartal ve Somer. Peki, bir sonraki nesilden Defne ve Somer’in öteki kızı Kiraz kendi aralarındaki kapıyı aralarsa, diğer kapalı kapılara ne olur?Dün, bugün ve yarın, bir neslin yolunda kesiştiğinde hikâyeler nasıl değişir?Belki de, Kiraz’ın Defne’ye söylediği gibi bir aynaya tutulur bütün hikâyeler:“Büyürken, genç kız olurken fark ettim ki, benim annem de sen ve senin annen için öteki kadın. Annelerimize yaşatılan reddedilişin iki ucuyduk seninle. Rüçhan Hanım’ın ölüme giderken hüzünle baktığı bir aynayız biz. Birimiz aynanın sırrı, diğerimiz camıyız.” Üç kız kardeş Türkân, Dönüş ve Derya’nın hikâyesi, Ayvalık’ta kaldığı yerden, bağımsız kurgusu ve tanıdık karakterleriyle devam ediyor.