GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 15:25

“İçimde Suwen Var” reklam filmine anlamlı ödül

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen, 10 Kasım 2022 Perşembe günü Zorlu Performans Sanatları Merkezinde gerçekleşen görkemli törende, Felis Curious kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

“İçimde Suwen Var” reklam filmine anlamlı ödül

MediaCat tarafından düzenlenen, reklam ve pazarlama sektöründeki ekiplerin yaratıcılığını ve başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Felis Ödüllerine son 7 yıldır 23 bin 590 proje başvurdu. Başarılı iletişim kampanyalarına imza atan, Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen, “İçimde Suwen var” reklamı ile sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş ve Twitter’da TT olmuştu. Güçlü sloganı ve iletişim diliyle kadınların her anlarında özgürce davranarak, özgüvenli bir şekilde yaşayabilecekleri mesajının vurgulandığı reklam kampanyası ile ödüle layık görülen Suwen’in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dilek ödül ile ilgili şunları söyledi:

Lokomotif ürün grubumuz sutyenle iç giyim dünyasına sektörümüzden daha farklı bir biçimde yaklaştığımız bir stratejimiz var. Hem ürünlerimiz hem de reklam filmlerimizle ezber bozan iletişimlerimiz var. Kadınların her anında özgürce davranarak yaşayabileceklerini göstermeye gayret ediyor ve bu doğrultuda ilerlemeye devam ediyoruz. Yeni reklam vermeye başlayan bir marka olarak bu yılki hem dijital farkındalık başarımız hem de aldığımız ödüller için mutlu ve gururluyuz.”


Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi