TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 06-09-2019 12:16

Güzel Hosting`den 50 Kişiye Ücretsiz Hosting Çekilişi

Yıllardır Bilişim ve Web hizmetleri camiasında öncü firmalardan biri olan Güzel Hosting, 50 kişiye ücretsiz hosting hizmeti kapasmında çekiliş yapmaktadır.

Güzel Hosting`den 50 Kişiye Ücretsiz Hosting Çekilişi

Yıllardır Bilişim ve Web hizmetleri camiasında öncü firmalardan biri olan Güzel Hosting, 50 kişiye ücretsiz hosting hizmeti kapasmında çekiliş yapmaktadır. Biz webmasterların, özellikle yeni yeni Web camiasına giren arkadaşlarımızın kendilerini deneyebileceği, projelerini yayınlayarak başarısız olsa bile sadece domain ücretini ödediği için çok ciddi bir zararının olmayacağı. Bunun yanı sıra ciddi ve kaliteli bir hizmet ile yayıncılara hizmet sunacağı, kesintisiz ve sorunsuz hosting ile projeye başlamış olacaklar.

Wm Aracı Webmaster forumlarının başlatmış olduğu ve yaklaşık değerinin 3750 TL olduğu Güzel Hosting Ücretsiz Çekiliş konusu ile webmaster arkadaşlarımızın da bu güzel ve ücretsiz hosting hizmetinden yararlanması amacı ile bu konuyu paylaşıp, duyulmasını istedim.

Hem projenizi yayınlayacaksınız, hem ücretsiz olacak, hem de ciddi anlamda kalitesini sonuna kadar hissedebileceğiniz harika bir firma ile çalışmış olacaksınız. Bizler de bu çekilişe katılarak Güzel Hosting kalitesine müdahil olabilmek ve çekilişi canlı tutabilmek adına adım atmış oluyoruz.

Üstelik yapmanız gereken şey çok basit, aşağıda ki linke tıklayarak Wmaracı çekiliş konusunda belirtilen 2 görevden dilerseniz ikisini, dilerseniz birini gerçekleştirerek siz de bu çekilişe katılmaya hak kazanmış oluyorsunuz.