SPOR
Giriş Tarihi : 02-06-2020 13:58

Güncel Spor Haberleri

En son gelişmelerden haberdar olmak çok daha kolay hale geliyor. Taze canlı mac sonucları geleneksel olarak spor istatistikleri sitesinde mevcuttur.

Güncel Spor Haberleri

En son gelişmelerden haberdar olmak çok daha kolay hale geliyor. Taze canlı mac sonucları geleneksel olarak spor istatistikleri sitesinde mevcuttur. Ayrıca ,burada maçların programını ve taraftarlar için diğer faydalı bilgileri bulmak da kolaydır.

İspanya şampiyonasında belirleyici maçların zamanı başlıyor. Sezon sonuna 10 tur dan biraz fazla kaldı, bu da herhangi bir hatanın fiyatını artırır. Dahası, ilginç bir mücadele sadece şampiyonanın altın madalyaları veya Şampiyonlar Ligi bölgesindeki bir yer için değil, aynı zamanda seçkinlerde kayıtların korunması için de hayranları bekliyor.

Şu anda küme düşme bölgesinin yakınında bulunan takımlardan biri Celta Vigo. Vigo dan olan kulüp, iyi bir transfer şirketine rağmen yoğun sezon için kötü bir şekilde hazırlandı.Takımın özellikle saldırıda  büyül sorunları var . Eğer Iago Aspas olmasaydı, o zaman kesinlikle en son sırada yer alacaktı.

İspanyol oyuncuya yardım etmek için, bir gol atmayı başaran Fyodor Smolov kiralandı, ancak Rus oyuncunu oynunu değerlendirmede çok şey yaklaşan maçlarla bağlı olacak.

Taraftarların tam olarak güvenilir bilgileri alabileceği spor istatistiklerinin sitesinde takımın tüm sonuçlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Canlı mac sonuclarını hemen bügün takip edin

Şimdi “Celta” oyuncuları için her zamankinden daha fazla maksimum güclerini gostermesi gerekli. Eyer takım kazanmazsa,ligden ayrılmak ciddi şekilde risk altındadır. Canlı mac sonuclarını takip etmek artık çok kolay. Bunu kendi örneğinizle doğrulayabilirsiniz.

Mevcut sezonun "Celta" için iyi gitmemesine rağmen,takım ligi terk etmemeli. Özellikle, aşağıdaki faktörler buna tanıklık ediyor:

  1. Her bir çizgide mükemmel oyuncu seçimi. Böyle bir kompozisyonla, takım en azından turnuva masasının ortasında bir yer için savaşmalıdır.
  2. Liderlerin bireysel ustalığı. Eyre Aspas aynı şekilde oynamaya devam ederse, o zaman “Celta” seçkinlerde oturma iznini korumak için,  çok önemli olan daha fazla puanı alabileceğine şüphe yoktur.
  3. Sahada sadece güçlü bir yer sağlayan ,Baş antrenörün deneyimi.

Bütün bunlar, takımın sezonu büyük bir notla bitirmesine ve ligde kalmasını sağlamalıdır.

Olayların gerçekte nasıl gelişeceğini,sizi  her zaman sadece güvenilir verilerin beklediği spor istatistiklerinin sitesinde bulabilirsiniz. Bunları  tamamen ücretsiz ve günün herhangi bir saatinde izleye bilirsiniz.